1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass Effect 3: Coś się kończy, a coś zaczyna

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Czerwiec 19, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Nie myślcie, że seria zakończy się na trzeciej części.

Owszem, BioWare ma zamiar zakończyć na niej opowieść o Shepardzie, który nie wiedział na co się porywa, ale kolejne gry na pewno powstaną. Ray muzyka jest pewien, że Mass Effect 3 będzie nie tylko końcem historii, ale i początkiem zupełnie nowej przygody.

Ciekawe czy będzie to jeszcze RPG czy może BioWare tak spodobało się strzelanie, że nie będzie już bawiło się w pozory...

Maciej Kowalik

źródło : Mass Effect 3: Coś się kończy, a coś zaczyna

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Mam nadzieję że po mass effect coś będzie do wyjścia tej gry strasznie w tamtych czasach brakowało mi dobrej gry w takim klimacie.

4. Fydeus

Fydeus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Inna historia z tego studia ? zapowiada się ciekawie, koledzy z BioWare mają jednak trochę oleju w głowie :)

5. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    To już było wiadome od dawna ;p Zapowiedzieli historię Sheparda jako trylogię, ale każdy baran domyśliłby się, że nie porzucą takiego tytułu ;)

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Czy tylko ja przeczuwam śmierć Sheparda w 3 części? ;)
    Shepard to wspaniała postać, grając w Mass Effecta strasznie mi się spodobała, wręcz utożsamiłem się z nią, szkoda, że trójka będzie ostatnią z jego przygód, ale kto wie, może 'nowa' postać będzie jeszcze lepsza.

7. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Pewnie będzie z 10 zakończeń, zależnie od tego jak pokierujemy Shepardem przez całą rozgrywkę. Na pewno jedne z tych zakończeń będzie zawierało śmierc Sheparda.

8. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Uniwersum Mass Effecta jest bardzo ciekawe. Liczę na kolejne produkty ( nie mam na myśli tylko gier ) z fabułą osadzoną w tym temacie.

9. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    A ja szczerze mówiąc wielce żałuję, że to koniec historii Sheparda. BioWare udowodniło, że ciągle mają na niego pomysł, poszczególne misje nigdy nie nudziły, zwroty akcji zaskakiwały, a DLC wciągały na godziny (Lair of the Shadow Broker... aż się łezka w oku kręci na samą myśl; mam nadzieję że dożyję czasów, gdy powstanie w połowie tak dobry dodatek do gry). Dla mnie Mass Effect i Shepard mogliby być jak Moda na Sukces.
    Mam nadzieję, że kolejna gra ze stajni Bio w uniwersum Mass Effecta będzie jeszcze lepsza i twórcy zaskoczą nas czymś zupełnie nowym i świeżym.

10. AstroDude

AstroDude Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kędzierzyn Koźle
    Będzie kolejne super zło do pokonania, ciekawe co wymyślą

11. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    hehe pewnie znów zrobią pare zakończen do gierki i na tym sie zakonczy gra albo na swiecie zapanuje dobro lub zło . Mi brakuje gier fps z przed 2 wojny światowej

12. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Mass Effect to świetna seria i BioWare ma zawsze świeże pomysły. Producenci na pewno coś wymyślą.

13. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Jestem ogromnie ciekawy jak zakończą się perypetie Sheparda, oraz co zaserwuje nam BioWare w następnym tytule osadzonym w uniwersum ME.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum