1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass Effect 3 demo - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Hawok, Luty 10, 2012.

1. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Demo już w sieci dlatego postanawiam dać taki wątek.
    oczywiście JTAG jak najbardziej potrzebny do odpalenia.

Jestem po paru chwilach z grą i jestem bardzo podniecony ^.^
    Szykuje nam się gra roku jak nic :)

Muzyka bardzo dobra do czego nas już ta seria przyzwyczaiła.
    Gameplay również elegancki, bardziej dynamiczny i konkretny od 2 cześć.
    Sporo możliwości ustawień różnych rzeczy.

Dla zainteresowanych parę screenów, bez żadnych spoilerów wiec mozna oglądać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  4. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    A tu do 14 trzeba się męczyć ;/ Ehhh
    Więc dla tych, którzy już ograli może mi ktoś powiedzieć czy i jaka jest relana różnica pomiędzy trybami RPG akcja fabuła?

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    No nieźle :) Czekam na demo

6. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wszystko pisze na screenach:), ale jak chcesz.

Fabuła - Klasyczny Shepard. Bez mozliwosci zmieniania twarzy itp. Automatyczne przydzielanie pkt po awansie na większy poziom. Brak możliwości wybierania odpowiedzi, Wszystko dzieje się automatycznie.
    Akcja - Wszystko to samo co RPG po za tym, że poziom komputera jest najniższy z możliwych. Mniejszy jeszcze od EASY.
    RPG - Konfigurujesz swojego Sheparda z góry do dołu. Mozesz mu zmieniać wszystko i dostosowywać pod siebie. Rozwój skill ręczny. Wybieranie z drzewka odpowiedzi podczas rozmowy.

Najlepszy według mnie to tryb RPG :)

7. Prz3mo

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    RPG to jedyny słuszny :)
    Tego co napisałeś nie ma na screenach.
    Chodziło mi o to czy zachodzą faktyczne odczuwalne zmiany czy tylko poziom -1, dialogi off, statystyki rozbudowane lub nie.

Teraz tylko czekać na premierę ewentualnie demo multi.

EDIT:
    Jestem właśnie po przejściu dema i wow. Nie mogę pozbierać szczęki z podłogi.
    Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to oprawa graficzna, która mimo tego samego silnika wygląda o niebo lepiej.
    Widok miasta pa którym chodzą żniwiarze WOW.
    Strona audio to kosmos począwszy od muzyki w tle, która już jest dla mnie najlepszą w trylogii a kończąc na odgłosach broni. I dla samego tego głosu mógłbym tylko strzelać i strzelać.
    Fabuła filmowa z wykopem.
    Te kilkadziesiąt minut dało więcej fun'u niż cała część 2.
    Motyw z dzieckiem w wentylacji czy kroganka która oburzona morduje żołnierzy cerberusa to jest to.
    I jakby tak się zastanowić co mi się nie podobało to mogę wymienić tylko 2 rzeczy. Bieg bohatera bez broni wygląda jak niepełnosprawny oraz to że demo online jeszcze nie śmiga

A teraz wracam męczyć ME2 z idealnym save'm i oby do premiery

8. malyksg86

malyksg86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    macie jakiś link do demka ?

edit: link już znalazłem w odpowiednim dziale na forum ale co znaczy odblokować yaris swapem i że potrzebny jest jtag? Jak nie mam przerobionej konsoli to tego dema nie odpale?

9. BadBoyPL

BadBoyPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabrze
    Dobra demko za sobą. Grafika rewelacja, jak ktoś grał w poprzednie części to problemu z sterowaniem nie będzie, bo jest to samo. Intefejs gry bardzo nawiązuje do ME1 wszędzie króluje kolor niebieski, celownik broni prawie identyczny jak z jedynki, już nawet nie wspominając o awansowaniu i rozdawaniu ptk bohaterom- rodem z ME1. Tylko nie wiem jak z rozwojem broni, ale podczas dema znajdowało sie kilka ulepszeń. np cos do zbroi Wrexa, lepsza lufa do pistoletu czy karabinu.
    Co się jeszcze podobało, Shepard nareszcie nauczył się skakać, wiec jakaś wyrwa w podłodze już nie jest aż taka przeszkoda. Tak samo schodzić i wchodzić po drabinie :)

10. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Rewelacja.Dodatkowo dźwięk na kinie domowym ma niesamowitą moc.Bioware wie jak się robi dema gier.9 marca będzie się działo !

11. Prz3mo

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    @BadBoy
    Oj bliżej chyba rozwojowi postaci jak i celownikowi do ME2.
    W końcu w ME1 było masse pkt które sie rozdawało ale znaczących różnic nie było w ME2 każdy dawał kopa jak tu. Innowacją jest możliwość wybory między siła, a zasięgiem np.
    Kolorystycznie fakt podobne do ME1 i chwała im za to w końcu niebieski to jedyny słuszny kolor ( biotyka, mass relay itp. )

Sterowanie kamery przyśpiesza przy trybie zwykłego rozglądania się co jest fajne.

@UP Nie 9 tylko 8, a możliwe, że i wcześniej ( pre ordery)

Cierpliwości by się zdało więcej bodo 8 ciężko wysiedzieć teraz.

12. olo1

olo1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A ja dla odmiany jestem raczej rozczarowany. Rozwój postaci taki sam jak w dwójce jak dla mnie , tylko granaty dali dla inżynierów.
    Sama walka poszła w strone Gears of war , ale mi przyjemniej walczyło się w ME2 , gdzie walki były bardzo taktycznie , turlania i walenie z piąchy średnio mi do mass effecta pasuje. Grafika moim zdaniem na poziome dwójki , bez rewelacji. Muzyka fajna. Ogólnie możę po prostu miałem zbyt nierealne oczekiwania dotyczące tej gry , jednak pisanie teraz że to główny kandydat do gry roku jest przesadzone , przynajmniej jeśli chodzi o gameplay demka. Ale samo w sobie demko jest sycące :).

13. Patrys

Patrys Świeżak Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja tak jak olo1 jestem rozczarowany po demie gdyż walka w Mass efect 2 była dużo fajniejsza tu akcja jest bardziej dynamiczna przez co bardziej chaotyczna przy używaniu mocy zwłaszcza co jest bardzo drażniące na dłużę granie więcej zajmuje oglądanie cut-scenek niż samo granie w których podejmójem mało decyzji W poprzedniku było to dużo lepiej zrobione i tam się czuło że się gra a nie ogląda film używając sporadycznie pada muzyka oki grafika jak dla mnie nawet inna niż w poprzedniej części nie wygląda ładnie ale jest porównywalna do 2

14. CrossSleet5

CrossSleet5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  15. olo1

olo1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wiecie może czy levele z coopa z demo przejdą do pełnej wersji ?
    Bo szkoda trochę żołnierza wymaksowanego na 20 lvl :)

16. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Na pewno nie przechodzą. Wszystko jest resetowane.

17. szoch

szoch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    czy to demo ma jakies ograniczenia. Nagralem na pena i normalnie mi wykrywa ta demowke a gdy odpalam wyskauje nie mozna odczytac plyty i tak dalej. O co chodzi?? Mam LT 3.0 jesli to ma jakies znaczenie

18. mrspeed

mrspeed Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz, Poland, Poland
    Mi gierka przepadła do gustu. No może sama akcja przypominać za bardzo strzelanke, ale i tak nie jest źle. W samym demiurg nie podoba mi się, ze nie można dostosować ekwipunku, co jest sporym utrudnieniem dlaczego klas biotycznych( masa broni wydłuża czas ładownia)
    sam multi jest dość przyjemny, klasy są zruznicowane i się uzupelniaja.

Wysłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum