1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass Effect 3 dostanie prawdziwe zakończenie!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 5, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    BioWare zapowiada, że trzecia część przygód komandora Sheparda dostanie w końcu swoje prawdziwe zakończenie w formie darmowego DLC do pobrania na konsole PlayStation 3, Xbox 360 oraz PC.

Niestety wszystko wskazuje na to, że na Mass Effect 3: Extended Cut poczekamy do lata. W dodatku mają znaleść się: "dodatkowe sekwencje filmowe oraz sceny epilogu". DLC ma być odpowiedzią dla wszystkich graczy: "szukających wyjaśnień dla zakończenia Mass Effect 3 i ma ono rzucać więcej światła na to, jak ich osobista przygoda się kończy". Jednak jak podkreśla Ray Muzyka z BioWare, nie ma to głębszego związku ze słabą jakością zakończenia, a po prostu z prośbami zagorzałych fanów:
    Osobiście cieszy mnie bardzo, że owy dodatek będzie w całości darmowy. Pobieranie pieniędzy w takiej sytuacji byłoby na pewno wielkim głupstwem ze strony twórców. Pozostaje również jeszcze jedna kwestia - czy osoby, które nadal nie zagrały w Mass Effect 3 powinny zaczekać do premiery dodatku?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Oj to dużo musieli by podać, przez te 3 części zrobiło się tyle pytań bez odpowiedzi, sporo tłumaczą książki, ale i tak dalej tego jest ogrom.

4. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jednak ulegli, szkoda że DLC, chyba po prostu obejrze na yt

5. CrossSleet5

CrossSleet5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    darmowe, miśki lubią to.

Dobrze, że choć nie bezpośrednio to przyznają się do błędu, że są niedomówienia i sprostują sprawę za darmo.

6. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Co innego niż DLC ??

7. ZDZISIU222

ZDZISIU222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Teraz to niech to zakończenie wsadzą sobie w d**e! Kupiłem, grę i zostałem kompletnie wydymany w końcówce, a teraz zostanę wydymany jeszcze raz. Dlaczego? Dlatego, że nie mam zamiaru podłączać swojej konsoli do neta, tylko po to by pobrać coś co powinno się znaleźć w samej grze. Właśnie m.in dzięki takim zagraniom EA zasłużyło na Złotą Kupę. :wink:

8. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zdzisiu w jaki sposób cie wydymali hmm?? Bo nie było heppy endu ..

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jedyny plus, że ME3 jeszcze nie ruszyłem wcale :D więc niech sobie powoli wychodzi :D

10. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Nie grałem nigdy w Mass Effecta i raczej nie zagram, bo takie gry nie dla mnie, ale to co zrobili fani tej gry to po prostu przechodzi ludzkie pojęcie. Robić sprawę sądową EA czy tam Bioware, o to, że nie podoba im się zakończenie w Mass Effect 3 o_O

11. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Dokładnie, to tak jak powiedzieć komuś na ulicy "nie podoba mi się twoja koszulka, masz ją zmienić" Bioware miało prawo zrobić zakończenie jakie im się podobało, do tego zakończenie jest dobre tylko trzeba nad nim pomyśleć, i nie podaje niczego na tacy.

12. CrossSleet5

CrossSleet5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    serio, nie da się nikomu dogodzić. Zostawiliby sprawę cicho to fanom się nie spodoba, wypuszczą darmowe DLC to nie podoba się ludziom, którzy nie grali i mają dziwnego moralniaka. Ogarnijcie się.

13. pzajac2

pzajac2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Częstochowa
    Dzisiaj premiera rozszerzonego zakończenia ME3! Info dla niecierpliwych - godzina udostępniania DLC to prawdopodobnie 11:00 polskiego czasu (źródło niżej).

Do pobrania z MS XBoxLive Marketplace za 0 MSP :).

Opis dodatku: Data premiery Extended Cut ujawniona! [ME3] | Shadow Broker - polski serwis Mass Effect

źródło: Choose Language | BioWare Social Network

Wczytywanie...

Poleć forum