1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass Effect 3: Extended Cut – "Nie wszystkim spodoba się nowe zakończenie"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Czerwiec 26, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz

Hej, czy myśmy tego już aby nie słyszeli? Pamiętacie, jak przed premierą gry Mass Effect 3, Casey Hudson, jej główny producent, zapowiadał, że "zakończenie nie wszystkim się spodoba". Cóż, miał rację. Gorzej, że przed dzisiejszą premierą Extended Cut, rozszerzonej wersji feralnego zakończenia, Hudson mówi niemal dokładnie to samo...

W wywiadzie dla magazynu Official Xbox Magazine (jego angielskiej edycji), Hudson mówi:

Mimo tych obaw Casey Hudson uważa jednak, że warto było doprowadzić do wydania Extended Cut.

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ehhh i znowu zaczną się pozwy o jakieś głupie (Dodatkowe) zakończenie gry...

4. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Rozumiem, że to będzie dodatek w postaci patcha?
    Swoją drogą dobrze, że się wstrzymałem z tą grą, głownie z powodu DLC, a punktów na razie brak ;]
    Tak, że czekam na więcej informacji.

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Lipne zakończenie do rewelacyjnej serii :(

6. dikajos

dikajos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dobra, pobrałem z xbox live i mam na dysku. wchodzę do gry i nie pojawia mi się nowy sejw. a na pewno nie ma nazwy LEGEND a czytałem że taki powinno być. zacząłem grać od ataku na bazę cerberusa czyli z tego autosejwa do którego wracało się po zakończeniu gry, ale sam nie wiem czy te nowości mi się załączą.

czy poza pobraniem extended cut na dysk trzeba zrobić coś jeszcze żeby działało? cokolwiek?

7. dyl

dyl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wystarczy pobrać i działa, tak zaczynamy grać od ataku na bazę cerberusa. Ogólnie szkoda transferu się tych dwóch giga, lepiej na jutube obejrzeć. Dodali chyba jedną scenę przed wejściem w promień, dodatkowe opcje dialogowe przy rozmowie z katalizatorem i kilka obrazków z komentarzem na sam koniec.

8. dikajos

dikajos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha czyli nie dodaje się żaden LEGEND save tylko po prostu gram od swojego? dzięki. jak wrócę dziś z pracy to od razu siadam i gram :)

Wczytywanie...

Poleć forum