1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass Effect 3 – jaki kolor dla pani Shepardowej?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez norbert910, Sierpień 20, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W cieniu Gamescomu BioWare oddaje w ręce graczy kolejną decyzję – po wyborze wizerunku żeńskiego odpowiednia komandora Sheparda czas na wybór farby do włosów.
    Brunetki, blondynki, ja wszystkie was dziewczynki... czy jakoś tak. Niestety, nie tym razem. Wybrać możecie jeden z czterech wariantów fryzury pani Shepard - wystarczy polubić wybrane zdjęcie w facebookowej galerii przygotowanej specjalnie na potrzeby glosowania. W tej chwili prowadzi wariant rudy (albo, jak ktoś woli "ognista rubinowa czerwień"), który widzicie powyżej.

Źródło: http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2011/34/mass-effect-3-jaki-kolor-dla-pani-shepardowej

Mi się podoba kolor czerwony.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ludzie mają jakieś zboczenie do rudych pań : D Widać to po komentarzach na facebooku, skrinach na kwejku itp. Ta twarz wygrała a ma taką albinosową cerę, biała jak u Kratosa... zamiast jakiejś lekkiej opalenizny. Ja mimo wszystko wybieram zawsze domyślnego Johna Sheparda (nie że mam gejowate odchyły) z tego względu że odbieram go jako głównego bohatera tego uniwersum, po prostu wszędzie go pokazują i tak mi się zakodowało, trailery - John Shepard, demo - John Shepard, gameplaye - John Shepard (w większości) To coś dla mnie jak w AC mieć do wyboru Ezio lub stworzenie kogoś od podstaw, no fajnie ale ja odbieram grę i fabułę jako stworzoną dla Ezio Auditore da Firenze (odpowiednik Johna Sheparda w moim przykładzie) i to nim chcę grać, by rozgrywka była dla mnie wiarygodna. Oczywiście Mass Effecta przeszedłem nie tylko Johnem, raz zrobiłem kobietkę, raz innego faceta, ale grało mi się już inaczej. Aktualnie gram w ME2, nie planuję jej 2 razy przechodzić więc bez wahania wybrałem domyślnego, krótkościętego Johna. W trójce też tak postąpię : )

4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala

Zgadzam sie w 100% co do koloru wlosow mysle ze rudy odpada :)

5. Raphael

Raphael Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @MrDraiger

Efekt masy...trailerów i gameplayów . Tak to już jest, jak producent wszędzie przedstawia męską wersję Sheparda z tymi krótkimi włosami...

@Topic
    Dla mnie ta wersja pani Shepard wygląda cudnie, po prostu nie wiem, czemu się mi podoba...ale to nie zmienia faktu, że nie zagram defaultowym Shepardem...

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Farbowane rude są piękne, zwłaszcza przy bardzo jasnej karnacji ;) Nie mniej, obojętne mi to, nie jarają mnie kobiety w grach.

7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    No widzisz a ja mam odwrotnie gdy zacząłem grać w Mass Effect to nie wiedziałem nawet co to kupiłem tą grę przypadkiem bo chciałem w coś ciekawego zagrać a tylko to było interesujące w sklepie i ja zrobiłem Panią Shepard i tak mi zostało ale rudych Pań to ja nie lubię wolałbym blond albo brąz.

8. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    A ja mam tą samą opinie co !MrDraiger ;] Też mam domyślną postać, to nią rozpocząłem grę i nią mam zamiar zakończyć ;) Wg mnie w takich grach nie powinno być wgl zmieniania postaci.

Co do tematu - do klimatu gierki ta babka ze zdjęcia wyżej dobrze pasuje.

9. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Rudy i ciemny blond pasują najbardziej :)

10. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wybór dobry aczkolwiek czarne włosy by wymiotły, trafiłyby w mój gust ^^

11. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Niestety do tej twarzy tylko czerwone lub czarne włosy. Nie był to mój głos bo osobiście stawiałem na hmmm mulatke czy może nieco opaloną niewiaste z czarnymi włosami do szyi więc trzeba to jakoś przeboleć.
    MrDraiger 100% racji. Ja osobiście zawsze grałem standardowym shepardem ( raz chciałem zmontować postać smamemu lecz tak aby wyglądała jak Shep tylko była kompletnie łysa niestety nie wyszło.
    Jeżeli do marca zostaniemy zasypani materiałami promocyjnymi z panią komandor w roli głównej to może skusi to by nią zagrać. Wybór twarzy w końcu miał być głównie pod reklamy w końcu.

12. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Mnie to rybka i tak zagram standardowym Shepardem jak zawsze ;)

13. Yahu

Yahu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ma ktoś do niej numer telefonu?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum