Mass Effect 3 RF XBOX360-XPG

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
To trzeba czy nie? Jak zwykle brak jednoznacznej odpowiedzi :D
tak jak psialem 1 cd jest single player 2 cd jest mutlik z tym ze podczas kampani mozna robic misje dla multika wtedy wyskoczy o prosba o 2 cd
 

Pitus

Świeżak
Świeżak
Ja już próbowałem wszystkich sposobów i dalej gra nie wyszykuje save z poprzedniej części gry. sciagłem normalny pelny save stworzylem folder o nazwie takiej jak mial ME 2, prawidłowe cyferki, katalog tez.

Konsola widzi save tak samo program xm360, a gra nic nie znajduje ......
Mam podobny problem ale z moimi oryginalnymi ME2 - widać je na dysku ale przy imporcie postaci szuka plików do importu i nic nie znajduje(żadnej postaci do kontynuacji)..
Jakieś pomysły dlaczego tak może być?
 

pzajac2

Użytkownik
Użytkownik
Ja już próbowałem wszystkich sposobów i dalej gra nie wyszykuje save z poprzedniej części gry. sciagłem normalny pelny save stworzylem folder o nazwie takiej jak mial ME 2, prawidłowe cyferki, katalog tez.

Konsola widzi save tak samo program xm360, a gra nic nie znajduje ......
Spróbuj użyć programu Horizon - nim edytowałem własne save'y z ME2. Trzeba było go "rehashować" - czyli jakąs sumę kontrolną przeliczyć (zabezpieczenie).
 

manjak34

Użytkownik
Użytkownik
tak jak psialem 1 cd jest single player 2 cd jest mutlik z tym ze podczas kampani mozna robic misje dla multika wtedy wyskoczy o prosba o 2 cd
No nie wiem :/ ja mam misje związaną z cerberusem do zrobienia, a więc jedna z głównych misji ,i pyta mnie o drugą płytę, tak samo misja ze mam kogoś uratować i tez 2 płyta :(
 

bvixit

Świeżak
Świeżak
Dlatego trzeba mieć obie płyty, z tym multikiem na 2giej to B Z D U R A.
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Ja też pograłem trochę i na razie nie pyta o DVD 2, ale to dziwne bo w ME2 DVD2 wkładało się gdzieś w połowie kampanii, a tu niby bo kilku misjach.
 

dominikzzz13

Świeżak
Świeżak
Szybkie pytanie:
Mam LT. 3.0 ale niestety nie mam iHAS'a bo mam lapka, bd mógł zainstalować to?
 

Vardas

Użytkownik
Użytkownik
Będziesz mógł grać tylko z płyty, bo jak zainstalujesz na dysk to będą błędy wywalały.
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie
 

dominikzzz13

Świeżak
Świeżak
Mi właśnie chodzi tylko o to czy bd mógł grać z płyty nie chcę instalować. Zależy mi tylko na kampanii. Czy to się zainstaluje na tyle dobrze, że bd mógł włożyć do napędu i będzie mi to działać tak jak np Fifa 12?
 

bvixit

Świeżak
Świeżak
Dlatego trzeba mieć obie płyty, z tym multikiem na 2giej to B Z D U R A. okolo 70% misji dodatkowych i czesc kampani jest na dvd2 z tego co widzę.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Szybkie pytanie:
Mam LT. 3.0 ale niestety nie mam iHAS'a bo mam lapka, bd mógł zainstalować to?
DashBoard niższy bądź równy 13604 - zainstalujesz na dysku, ale mogą wyskakiwać błędy.
DashBoard wyższy od 13604 - nie zainstalujesz na dysku.
 

Pitus

Świeżak
Świeżak
Ma ktoś i może udostępnić sejva z ME3 po improcie postaci z ME2 gdzie wszyscy przeżyli ostatnią misję?
 

dominikzzz13

Świeżak
Świeżak
DashBoard niższy bądź równy 13604 - zainstalujesz na dysku, ale mogą wyskakiwać błędy.
DashBoard wyższy od 13604 - nie zainstalujesz na dysku.
Ale ja nie chce instalować, chcę grać z płyty.
 

PAW66

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam pytanie czy mass effect 3 jest z polskim dubbingiem
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Z płyty będzie działać,

Nie ma dubbingu, tylko napisy
 

PAW66

Użytkownik
Użytkownik
A na allegro piszą ze jest do kupienie polska wersja językowa
 

Vardas

Użytkownik
Użytkownik
U nas jest tylko z napisami.
Allegro to nie jest dobre źródło sprawdzania wersji językowych gier.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Ale ja nie chce instalować, chcę grać z płyty.
Szybkie pytanie:
Mam LT. 3.0 ale niestety nie mam iHAS'a bo mam lapka, bd mógł zainstalować to?
To pisz dokładnie o co ci chodzi.
 

dominikzzz13

Świeżak
Świeżak
Masz rację dobrałem złe słowa, przepraszam za zamieszanie.
 

Do góry Bottom