1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass Effect 3 - Trailer stworzony przez fana

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez dav10, Sierpień 24, 2011.

1. dav10

dav10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    Chciałem zaprezentować Wam trailer Mass Effect 3, który stworzył jeden z fanów tej serii.Wykorzystał on do tego fragmenty z poprzednich części oraz oficjalny trailer Mass Effect 3 (z inwazją na Londyn). Autor, według mnie wykonał kawał dobrej roboty i należą mu się za to słowa uznania.

Źródło:Własne

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    BioWare powinno go zatrudnić lub chociaż uczyć się od niego jak robić w połowie tak dobre trailery jak ten.

4. dav10

dav10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    Tak szczerze, to kiedy oglądałem ten trailer to aż mi ciarki przeszły. Naprawdę zdolny koleś

5. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dokładnie aż ciary przechodzą, super podkład dźwiękowy

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja pier**** jakie to dobre! Zgadzam się z Don Joinciano, ten koleś powinien robić wszystkie oficjalne trailery do ME3 a już na pewno Launch Trailer na premierę.

7. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    bardzo licze na tą gre i mam nadzieje że nie zepsują tej super serii ;)

8. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Za dużo skoków co około 2/3 sekundy mamy przeskok to stanowczo za dużo do tego przecież on nic nie zrobił wszystko zrobił Bioware on tylko wymieszał trailery też mi sztuka, jak zaplanuje od a do z cały trailer i powie grafiką jak mają zrobić animację itp to wtedy dam mu uznanie teraz dla mnie jest to fan któremu się nudziło i po sklejał sobie trailery.

9. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Że co?

Jak na fanmade'a dobry, ale jeśli by miał dostęp do materiałów z ME3 może zrobił by trailer lepszy od oryginalnego. Choć tego się raczej nie dowiemy.

@Down: Incepcja, ale nie Hans Zimmer tylko Zack Hemsey.

10. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Trailer rzeczywiście bardzo dobry,gdyby nie napisano że fanowski to bym nie odgadł . Wydaje mi się, że muzyka z incepcji lub mrocznego rycerza.
    do altresa : założę się że zrobiłbyś lepszy :) wiesz mi , jest sztuką przebrnąć przez wszystkie gameplaye i trailery opublikowane w sieci,wybrać z nich najlepsze momenty, posklejać je dobrym programem za który pewnie zapłacił(jeżeli robił na movie maker to podziwiam go jeszcze bardziej za cierpliwość) i dodać odpowiednią muzykę . To nie jest takie hop siup.

11. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jak laik otwiera photoshopa po praz pierwszy, to również nie jest hop siup. Jak otwiera go grafik, to jest już bułka z masłem. Skąd wiesz, może to nie pierwszy materiał gościa i zmontowanie nie przysporzyło mu żadnych kłopotów. A co wyszukiwania fragmentów, to jestem pewien że autor nie wpadł na pomysł filmiku i zaczął dopiero szukać odpowiednich fragmentów, lecz oglądał sobie filmiki i nagle pewne fragmenty zaczęły być ze sobą spójne. Mimo wszystko trzeba gościowi pogratulować, bo widać że to zagorzały fan
    Filmik fajny, ale jakiegoś wielkiego wrażenia na mnie nie wywarł, a na pewno nie wywołał dreszczy : )

12. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Bardzo fajny trailer. Gościu jest niezły.

13. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    **** nie urywa ;) Blizzard robi lepsze trailery :D

14. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Chwila roboty w Sony Vegas, wiem bo sam montuję filmy. Tak jak ktoś pisał wcześniej, posklejane gotowce i dodana mp3'ka jako podkład muzyczny, nic specjalnego :)

15. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    To że graficy robią trailery a tak dokładniej animatorzy, materiały co prawda nie z ME3 a ME2 są w plikach gry starczy je wyciągnąć, a stawiam skrzynkę piwa że gdyby miał zrobić choć jedną scenkę to by wymiękł.

16. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Dobra dobra Panowie, ale nawet do "głupiego" sklejenia trailerów umiejętności potrzeba, pierwszy lepszy laik tego nie zrobi. Ja także "bawiłem się" (a dokładniej, spędziłem od cholery godzin) w Sony Vegas i wiem z czym to się je, dużo czasu zlatuje na takie rzeczy, ale efekt końcowy jest tego wart. Dla porównania, obejrzyjcie jeszcze raz ten fanmade Mass Effecta 3 z newsa a mój fanmade z AC:Brotherhood (nie w celach reklamowych, tylko porównawczych, leję na wyświetlenia i okejki) Assassin's Creed Brotherhood - Music Video Mix - YouTube widać że ja mój filmik nie dorasta do pięt temu z ME więc coś jest na rzeczy.

Wczytywanie...

Poleć forum