1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass Effect 3 ukaże się już na początku listopada?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Dzokej, Kwiecień 3, 2011.

1. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów

Według oficjalnych serwisów o gra ma się ukazać w Ameryce już 31 listopada. Jednak w takich sklepach jak Gamestop podaje się datę 10 listopada. Która wersja jest bardziej prawdopodobna?

Naszym zdaniem ta druga możliwość jest bardziej wiarygodna. W zwiastunach gry pojawia się informacja, że premierę zaplanowano na Wakacje 2011. Oczywiście żaden producent o zdrowych zmysłach nie wypuszczałby jednej z lepszych produkcji w czasie, gdy młodych graczy nie ma w domu. Również musimy pamiętać o innych tytułach i na pewno Mass Effect 3 nie pojawiłby się po premierze Battlefield 3. Byłoby to nieopłacalne i większość użytkowników Xbox 360 wydało swoje oszczędności.

Więc jeśli wyczekujesz obu tytułów z niecierpliwością to mamy dla Was złą wiadomość. Prawdopodobnie obie gry ukażą się w niewielkim odstępie czasu, więc albo jesteście gotowi na spore wydatki lub po prostu wybierzecie jeden z nich. Mam nadzieję, że EA nie popełni takiego błędu jak w ubiegłym miesiącu. Wtedy w ciągu 3 tygodni ukazały się 3 gry.

zrodlo Mass Effect 3 ukaże się już na początku listopada?

prawda czy prima aprilis ? :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Na stronie gamestop jest podane 31 grudnia nie 10 listopada. Poza tym i tak pewnie się żadna z tych dat nie sprawdzi i będziemy mieli grę na początku przyszłego roku jak to było z dwójka.

4. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    a ja calkowicie zdaje sobie sprawę że na nowego Mass Effecta bede musial sobie poczekać
    a tak w dniu premiery mnie nie będzie w Polsce :(

Niech go ładnie dopieszczą i będe zadowolony i jakos przezyje to czekanie

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    to ja poczekam z przejściem 1 i 2 na premierę 3, wtedy zrobię całą trylogię ;)

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Gra pewnie wyjdzie w grudniu albo 2012 tak jak Igorro napisał ;) I dobrze. Może ją jak najlepiej doszlifują bo jest to jedna z lepszych serii gier na konsole obecnej generacji ;)

7. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie moge się doczekać.
    Trzeba jeszcze nadrobić ME1 i ME2 :)

8. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Świetnie, że planują ją już wypuścić na koniec 2011 roku. Jak dla mnie 2 pierwsze części wymiatały i w 3 na pewno zagram. Nie wiadomo czy gra będzie miała dubbing PL, czy napisy pl czy only eng?

9. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    hyh, może kiedyś się wezmę za drugą część, czeka w kolejce.
    za szybko to robią. będzie jak z cod'ami - co rok nowy me. aż ludziom się przeje i nie będzie popytu :)

10. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Mass Effect ma być w założeniu trylogią...

11. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    i liczysz, że jak osiągnie kolejna część sukces, to nie będą tego ciągnęli dalej? porzucą kurę znoszącą złote jajka? wątpię. prędzej zaczną tworzyć prequele i jakieś spinoff'y ;)

12. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Znając Bioware nie będą robić kolejnych kotlecików (tak mam na myśli Call of Duty)

13. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Mass Effect 3 ma być ostatnia częścią serii i historii Sheparda ale nie ostatnia gra z tego uniwersum.

14. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Trylogią ma być historia Sheparda. Ogólnie ile będzie części Mass Effect - nie wiadomo ale szczerze wątpię aby tak po prostu porzucili tak wspaniały tytuł ;)

15. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    No tak tak, chodziło mi właśnie o historię Sheparda - wiadomo gier z tego uniwersum będzie zapewne sporo bo to prawdziwa żyła złota jak uniwersum Star Wars czy Lord of the Rings

16. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    ME1 była bardzo "niewygodna" i pod koniec miałem jej już trochę dosyć, ale chłopaki dali rade i ME2 jest puki co u mnie w czołówce RPG ;]
    Nie spieszy się, tym bardziej że grę można przejść co najmniej 2 razy.

17. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Już nie mogę się doczekać. ME to marka sama w sobie jak dla mnie i nie może być zła.
    Co do tej całej trylogii to fakt tylko historie sheparda miała opowiadać, co do ME nie ma limitów, a patrząc na to jaki potencjał ma uniwersum to na pewno machną do tego jeszcze kilka gier, jakiś film i komixy i serial animowany...
    Lepiej oby tego nie robili bo to nie wyjdzie tak miodnie jak inne kosmiczne uniwersa. Z SW można czerpać i exploatować ile się da bo tam trzonem tego wszystkiego są Jedi. Strony mocy i miecze świetlne to symbole, które wręcz krzyczą "znasz to, tak to SW bitch!", a ME? tu jest tylko jeden mocny akcent i jest nim shepard. Bez niego nie ma tego kopa.
    Więc ja panom z BW i EA proponuje zamknąć uniwersum na numerku trzecim i do niego wiecej nie wracać, a przynajmniej do czasu gdy czegoś sensownego nie wymyśla.

Wczytywanie...

Poleć forum