1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MASS EFFECT 3 zakończenie punkty effective military strange \ wymierna sila zbrojna

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez b0b3r, Marzec 14, 2012.

1. b0b3r

b0b3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wwa
    Witam
    Właśnie skończyłem ME3. Pytanie do osób które ukończyły ME3 grając tylko w singla.

1. Ile mieliście pkt w "effective military strange" / "wymierna siła zbrojna"?

(Jak wiadomo ilość pkt decyduje o rodzaju i ilości możliwych zakończeń gry, jest ich 16, grając w multi ten pasek szybko można napełnić)

Ja po ponad 34 h gry i ukończeniu prawie wszystkich misji pobocznych miałem nieco ponad 2,180 pkt. Co przełożyło się ,niestety, na tylko dwie opcje ukończenia gry w dwóch wariantach.

2. Czy można uzyskać te >=5 tys. pkt w "effective military strange" grając tylko i wyłączenie w sp?

(5 tys pkt w "effective military strange" = pełny pasek = 3 zakończenia + różne warianty)

BTW. Więcej danych na ME3 wiki ign

2. Lotnik421 Xbox One

3. bychuuu

bychuuu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A może napisać w spoileru jakie są te trzy zakończenia + warianty? Ja miałem 30h i prawie 4tys pkt.

4. b0b3r

b0b3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wwa
    Grając tylko w singla?

Tu masz linka do wiki z opisem wszystkich zakończeń dla poszczególnych pkt. i wyborów. Są materiały video z każdej misji i zakończenia na YT.

Generalnie są 3 zakończenia:
    - kontrola żniwiarzy
    - zniszczenie syntetyków
    - integracja syntetyków i form organicznych i powstanie nowego ciągu genetycznego (wchodzi się w promień po środku i shepard ginie).

Ilość zakończeń i to czy np Anderson przeżyje lub ziemia zostanie zniszczona (bez względu na podjęte decyzje) czy ziemia zostanie zniszczona + Żniwiarze czy może Żniwiarze zostaną zniszczeni + ziemia przetrwa ale będzie zdewastowana zależy od punktów"effective military strange" / "wymierna siła zbrojna", są różne pułapy.

Wczytywanie...

Poleć forum