1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

mass effect 3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez depciak, Marzec 6, 2012.

1. depciak

depciak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siema

Mam dosc dziwny problem z ME3. Wypalilem gre zwykla nagrywarka (bez bledow) i po wlozeniu plytki z gra do napedu gra sie odpala, pojawia sie intro, menu, a gdy dam start gry pojawia sie ten lecacy statek, komunikat wczytuje i w zasadzie nic sie nie dzieje. Wczytuje tak 15 min i nic...

Mam LT 3.0, najnowszy dash, AC:R albo Skyirm dzialaly mi bez problemu. Nagrywalem releas od complexa, przed wypaleniem zrobilem to ap25 sector injection xbox backup creatorem. Ktos wie co poradzic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1) Sprobuj wypalic innym programem (jak wypalales Imgburn to teraz sprobuj CloneCD)
    2) Zastosowac inna plyte np. Verbatimy
    3) Sprobowac wypalic u znajomego na innym kompie
    4) Zassac inny release np. xpg

4. Wheelman

Wheelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chyba przerobiles obraz na LT2 skoro wstawiles AP25 do obrazu

5. Vardas

Vardas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    ME3 ma już wgrane topologie w sobie, nie trzeba nic dogrywać jak masz LT 3.0

Wczytywanie...

Poleć forum