1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

mass effect 3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez depciak, Marzec 6, 2012.

1. depciak

depciak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siema

Mam dosc dziwny problem z ME3. Wypalilem gre zwykla nagrywarka (bez bledow) i po wlozeniu plytki z gra do napedu gra sie odpala, pojawia sie intro, menu, a gdy dam start gry pojawia sie ten lecacy statek, komunikat wczytuje i w zasadzie nic sie nie dzieje. Wczytuje tak 15 min i nic...

Mam LT 3.0, najnowszy dash, AC:R albo Skyirm dzialaly mi bez problemu. Nagrywalem releas od complexa, przed wypaleniem zrobilem to ap25 sector injection xbox backup creatorem. Ktos wie co poradzic?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1) Sprobuj wypalic innym programem (jak wypalales Imgburn to teraz sprobuj CloneCD)
    2) Zastosowac inna plyte np. Verbatimy
    3) Sprobowac wypalic u znajomego na innym kompie
    4) Zassac inny release np. xpg

4. Wheelman

Wheelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chyba przerobiles obraz na LT2 skoro wstawiles AP25 do obrazu

5. Vardas

Vardas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    ME3 ma już wgrane topologie w sobie, nie trzeba nic dogrywać jak masz LT 3.0

Wczytywanie...

Poleć forum