Mass Effect: Andromeda. EA Access i Origin Access zezwolą na wielkie testowanie gry

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Mass Effect: Andromeda to kolejna, gorąca produkcja wydawana przez Electronic Arts. Już wcześniej otrzymaliśmy zapewnienie, że pozycja trafi do EA Access i Origin Access, a dzisiaj możemy przedstawić szczegóły. Klienci usług sprawdzą spory wycinek pozycji.

Mass Effect: Andromeda zadebiutuje na rynku w marcu. Gracze mogą oczekiwać wielkiej opowieści, która rozbuduje znane uniwersum i pozwoli przeżyć kolejną, wyjątkową przygodę. EA postanowiło zdradzić konkretne informacje na temat testowania gry przed premierą.


Electronic Arts potwierdziło pojawienie się Mass Effect: Andromeda w EA Access i Origin Access. Jest to wyjątkowo dobra wiadomość dla graczy na Xboksie One i komputerach osobistych, ponieważ przed premierą sprawdzimy grę przez 10 godzin!

W tym czasie każdy zainteresowany zdecyduje, czy warto zainwestować w pozycję BioWare. Jest to równocześnie świetna informacja dla fanów uniwersum – deweloperzy nie boją się o jakość pozycji, która na pewno zaoferuje historię na wiele długich godzin. Twórcy nie udostępniliby aż tak długiego fragmentu, gdyby nie byli pewni o swój produkt i gdyby nie był on odpowiednio długi. Wcześniej zdarzało się, że EA nie wrzucało pozycji do programów lub decydowało się na większe limity.

Mass Effect: Andromeda trafi do EA Access i Origin Access już 16 marca, czyli 7 dni przed premierą. Progres przeniesiemy oczywiście do pełnej wersji pozycji. Tylko gracze na PlayStation 4 będą musieli zaczekać na przygodę do 23 marca.


 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świetnie. Do tego 10% zniżki na zakup. Zdecydowanie opłaca się mieć EA Access.
 

vaGRAnt.

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Smutne czasy nastały. Kiedyś to się demo nazywało. Teraz EA Access. Mimo że miesiąc to i tak musisz wywalić 15 zł by się przetestować grę.

Wydrapane gwoździem po ekranie OnePlus
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Smutne czasy nastały. Kiedyś to się demo nazywało. Teraz EA Access. Mimo że miesiąc to i tak musisz wywalić 15 zł by się przetestować grę.

Wydrapane gwoździem po ekranie OnePlus
Co ty gadasz jakie demo jak masz gry w pełnej wersji??? [emoji15]
 

vaGRAnt.

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jeśli sądzisz że na earlyaccessowej wersji przejdziesz grę to życzę powodzenia. Ograniczenie czasowe, blokada na fabule, pewnie max 2 misje do przejścia... No patrz - wypisz wymaluj demo. W dodatku płatne.

Wydrapane gwoździem po ekranie OnePlus
 
Ostatnia edycja:

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Ale reszta gier jest full, nie mówię o nowościach.
 

vaGRAnt.

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dobrze, fajnie, ja to wszytko rozumiem. Ja do samej usługi nic nie mam, podoba mi się i moim skromnym zdaniem jest warta zakupu (sam ją mam od niespełna miesiąca i przedłużę w lutym na rok). Ja analizuję sytuację, gdy ktoś, kto nie posiada jeszcze EA Accessa jest zainteresowany ME: Andromedą. W związku z tym albo obejdzie się smakiem lub będzie musiał wysupłać te 14,90 zł. Czyli można pokusić się o stwierdzenie, że jest to "płatne demo" (tjaaa, wiem, chwyt poniżej pasa niczym news z Superexpressu). A prawda jest taka że klient zapłaci. Dlatego odniosłem się do stwierdzenia że dawniej dema były darmowe i ogólnodostępne.
 

Do góry Bottom