1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass Effect DE.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez korek, Marzec 23, 2010.

1. korek

korek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam czy można jakoś spolszczyć grę na xbox'a, gra jest oryginalna, osobiscie nie przeszkadza mi inny język, ale zawsze to lepiej po polsku :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. junior1986

junior1986 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co wiem można spolszczyć tylko parę tytułów w tym Call of Juarez i chyba GTA4. Mass Effect jest dostępny z polskimi napisami, ale to musiał byś kupić grę raz jeszcze albo przerobić konsolę i ściągnąć.

4. korek

korek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam Dziś jedząc obiad, wpadłem na pomysł. A gdyby ściągnąć grę w języku Pl/En i zainstalować ją na dysku. A potem po prostu włożyć moją płytę?

5. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    sprobuj zmienic region w konsoli na polski. slyszalem ze jak sie ma ustawione na inny kraj niz pl to gra chodzi po niemiecku mimo ze jest na pudelku napisane ze to pl wersja

Wczytywanie...

Poleć forum