mass effect- pytanie

jachos91

Użytkownik
Użytkownik
Mass.Effect.Platinum.Hits.NTSC.RF.XBOX360-TETU
Czy to jest po polsku? Co zawiera oprócz zwyklej podstawki, jakies dcl? bo zajmuje prawie 12GB. proszę o szybką odpowiedz
 

supermegazord

Użytkownik
Użytkownik
to jest w NTSC wiec nie pograsz, chyba że masz konsole z USA
 

sebpas

Użytkownik
Użytkownik
Mass.Effect.Platinum.Hits.NTSC.RF.XBOX360-TETU
Czy to jest po polsku? Co zawiera oprócz zwyklej podstawki, jakies dcl? bo zajmuje prawie 12GB. proszę o szybką odpowiedz
zjmuje 12 GB bo ma dwie plyty kolego ;p pozdro i fakt niepograsz u nas na NTSC
 

jachos91

Użytkownik
Użytkownik
wiem że zajmuje 2 płyty, gra jest region free więc se pogram. wydaje mi sie że na 1 płycie jest gra z dcl Bring Down the Sky a druga to film o tworzeniu gry, tylko nie jestem pewien. Bo jak tam to sciągne tylko 1 płyte. moje pytanie brzmi co oprócz podstawowej wersji gry w tym sie znajduję i czy jest po polsku?
 

elosiema

Banned
Po co kombinować,ściągnij stąd gdzie pisze po polsku.
 

t3rror

Użytkownik
Użytkownik
Pierwsza płyta zawiera tylko Mass Effect faktycznie RF, i prawdopodobnie nie zawiera j. polskiego. Druga płyta też jest RF, zawiera film o tworzeniu gry, galerie, zwiastuny, ścieżkę dźwiękową oraz dodatek do gry o nazwie „Bring Down the Sky”. Jeżeli interesuje cię sam dodatek, to lepiej zamiast ściągania całej płyty (czyli jakieś 6,4 GiB) ściągnij sam dodatek czyli niecałe 230 MiB i skopiuj go na dysk twardy, dysk flash czy inną pamięć masową (DLC nie posiada XBL DRM).


Swoją drogą dodatek ten jest oznaczony jako „ENPLES”, co wskazywało by, że w grze może być wykrywany również jako „Zniszcz Niebo” :eek:
Dodatek jest wykrywany w grze jako „Zniszcz Niebo”
 

Fabianno

Użytkownik
Użytkownik
Podepnę się pod ten temat bo dotyczy tej samej gry, jednak innej wersji "Mass Effect 2 (2010) XBOX360-GLoBAL" wypaliłem płytkę 1 szą zainstalowałem na dysku i gdy chcę uruchomić woła mi o aktualizację (Nie jestem podpięty do sieci) gdy klikam nie oczywiście gra nie chce się uruchomić gdy klikam tak przygotowuje Xboxa do instalacji po czym go resetuje i znów pyta się o aktualizację i tak w kółko. Ktoś zna przyczynę? Co mam zrobić? Czy druga płytka coś pomoże?
 

Do góry Bottom