1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass Effect Rarfix

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Alf1966, Styczeń 4, 2010.

1. Alf1966

Alf1966 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Witam był już taki temat, ale nie otrzymał odpowiedzi. Otóż pobrałem grę Mass Effect, ale potrzebuje do niej RarFixa, bo nie chce się wypakować. Pobieram takie w google, ale żadne nie posiada seedów. Czy mógłby ktoś podać link do Rarfixa, ale nie z torrentów? Grę mam Mass Effect Usa PL.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Alf1966

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Odświeżam temat, bo mi zależy na grze, a nie wiem czy nie na marne ściągałem. Obszukałem całe google i nie mogę znaleść zawsze nie ma seedów. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

4. Alf1966

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Naprawdę nikt nie posiada link do tego RarFixa, aby można było ściągnąć? Może ktoś z was ma tą grę działającą i wstawił by te dwa pliki, które nie działają chodzi tu o plik 58 i 61. Bardzo proszę, bo mi na tym bardzo zależy. Kupił bym orginała, ale aktualnie zbieram kasę na Mass Effect 2 i szkoda mi usuwać te 6Giga, które ściągałem.

5. Alf1966

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    To skoro nikt nie posiada tych głupich dwóch plików to może wie ktoś jak naprawić ten problem, albo wystawi całą działającą grę. Trudno najwyżej będę ściągał od nowa.

6. DjKwaku

DjKwaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Piekary
    Kod:
    http://nie będę kradł.org/*******/3886131/Mass_Effect_USA_RARFIX_XBOX360-PROTOCOL
    sciagaj z tego linka ******* ale spokojnie leci 80 Kb/s

EDIT

jak cos robie upload na rapida

Kod:
    http://rapidshare.com/files/331261523/ptc-me.r58
    http://rapidshare.com/files/331273867/ptc-me.r61

7. Alf1966

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Wielkie dzięki.Ściągam z torrentów bo na rapidzie mi nie chciało. Naprawdę jeszcze raz dziękuję. Teraz wystarczy zbierać kasę na Mass Effect 2.

Wczytywanie...

Poleć forum