1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass Effect - zwiecha w Cytadeli

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez trzepak, Maj 1, 2009.

1. trzepak

trzepak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    Ja mam przerobionego xboxa arcade od jakiegos miesiaca moze i zdarzylo sie ze czasem jakas gra sie zwiesila tak ze trzeba bylo restartowac konsole ale to rzadko kiedy. A pare dni temu sciagnalem sobie Mass effect z tego torrenta Konsole :: Mass Effect [USA] [PL] [Region Free] [XBOX360-PROTOCOL]
    rozpakowalem chco jakies mial zwalone 2 party ale znalazlem fixy i udalo sie, potem nagralem na plyte verbtaim tak jak zawsze to robie i w grze doszedlem do pewnego momentu i gra zawsze w tym samym momencie sie zawiesza, dokladnie jest to w cytadeli gdy probuje przejsc do Okregow czy to kolejka czy to z buta i nie wiem czego to wina i czy istnieje moze jakas inna dzialajaca wersja tej gry bo naprawde swietna jest. Stad tez moje pytanie czy moze cos na ten temat mozecie poradzic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. HollyBloody

HollyBloody Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Ściągnij grę z Rapidshare, która znajduje się na forum. Na 100% będzie poprawnie działało.

Wczytywanie...

Poleć forum