1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass Effect

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Crowley, Luty 23, 2010.

1. Crowley

Crowley Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czesc mam pare pytan w sprawie pierwszej czesci tej gry(bo nie wiem czy pominąlem tutorial czy jak to sie stalo ale o pare rzeczy musze zapytac)
    1 w lewym dolnym rogu obok imienia postaci sa takie rece co one oznaczaja i jak zmienic bo raz widzialem jak jedna postac miala tam tarcze.
    2 co sie robi na krzyzaku, do przodu pokazuje sie im gdzie maja isc a na 3 kolejnych kierunkach co sie robi.
    3 garrus i kaidan u mnie maja wyszkolona zdolnosc leczenia czemu nigdy tego nie robia, jak ich zmusic zeby leczyli, bo na tym kolku pod lb niema tej zdolnosci.
    4 czy mozna zmienic postac ktora sie chodzi na inna niz shepard?
    5 za imieniem znow sa takie paski pionowe niebieskie co to jest? tarcza?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. O ile dobrze pamiętam to jest to sposób zachowania twojej drużyny (np: ręka-normalne zachowanie, tarcza-obrona itp.) i powinno się to zmieniać właśnie krzyżakiem (mogę się mylić bo w 1 część grałem jakieś pół roku temu).
    2. Czytaj 1.
    3. Powinni się lekko leczyć, ale możesz tego nie zauważać.
    4. Nie można.
    5. Tak to jest poziom tarczy (Tali jaki biotyk ma jej najwięcej).

4. Crowley

Crowley Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czyli oni mnie w jakims stopniu lecza tylko tego nie zwracam na to uwagi ale kaidan ma wycwiczone leczenie mistrzowskie i powinien kazdego leczyc po 170 a widac ze czasem uzywaja tego klucza ktory leczy ale mnie nie leczy:/
    dobra to wiecej pytan nie mam dzieki i temat do zamkniecia.

Wczytywanie...

Poleć forum