1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass effect

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez zaku666, Styczeń 14, 2009.

1. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Witam
    Mam 14lvl w mass effect i moge podrozowac juz po galaktyce statkiem i mam tytul widma, polecialem na planete gdzie znajduje sie BENEZJA pokonalem wszystkich az doszlo do niej samej. Nie mam zielonego pojecia jak mam ja zabic probowalem wszystkiego puszczalem moich czlokow dluzyny na pastwe losu a sam strzelalem z pelnej mocy! i nic zabila wszystkich, probowalem pod oslona tarcza dobiec do nich i ja BIC! nic nie dalo wciaz ma MAX tarcz MAX hp, ktos moze mi dac pare wskazowek? a moze powinienem poleciec na inna planete i zwiekszyc moj lvl? ^^

2. Lotnik421 Xbox One

3. norberdo

norberdo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    zGora
    dawno temu gralem juz w te gre, wiec nie pamietam czy matka benezja byla tym wielkim robalo-kwiatem? jesli tak to trzeba rozwalac jakies bable poumieszczane na scianach, sporo roboty.. Jesli nie to przypomnij, bo dawno temu to przeszedlem :p

4. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Matka BENEZJA to taka niebieska dosc wysoka kobieca postac, uzywa mocy glownie rzutu i machine-guna wspolpracowala z SERENEM czyli bylym czlonkiem WIDMA. Podczas ujawnienia zazutow obciazajacych SERENA, zauwazono ze ona tez byla nagrana na tasmie i mowila cos o reaverach. Prosze o pomoc bo gierka fajna.

5. sill34

sill34 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Musisz najpierw pozabijać wszystkich kolesi, potem tarcza Benezji na chwilę się wyłączy - wtedy strzelaj w nią. Po chwili przyjdą nowi i znowu to samo i tak do końca ;)

Wczytywanie...

Poleć forum