1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass Effect

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Grajcar179, Luty 1, 2011.

1. Grajcar179

Grajcar179 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam teraz misję do wykonania ' wyścig z czasem: Suweren'. Do prześwietlenia jest kilka planet. Oblukałem już wszystkie z nich i nie ma tam nic do zrobienie? Proszę o pomoc, gdyż nie wiem co teraz mam robić. Oczywiście za pomocne posty podziękuje ;]

2. Lotnik421 Xbox One

3. MaverickPL

MaverickPL Guest

Wyscig z czasem to nazwa "glownej" misji ktora sie wykonuje w trakcie gry.
    Nie wiem jakie planety masz do "przeswietlenia", ale pewnie sa tam jakies inne rzeczy zwiazane z glownym watkiem.
    Zeby robic sam glowny watek bez zadan pobocznych musisz zrobic Noverie, Ferros, potem dostaniesz info o misji na Virmirze, nastepnie Ilos itd...

4. Grajcar179

Grajcar179 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    temat do kosza ;]

Wczytywanie...

Poleć forum