1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Mass Effect

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Touch!, Kwiecień 14, 2011.

1. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa

Nazwa: Mass Effect
    Data wydania: 26 listopada 2007
    Gatunek: cRPG/ gra akcji
    Multiplayer: Nie
    Developer: BioWare
    Wydawca na swiecie: Microsoft Game Studios
    Wydawca w Polsce: CD Projekt

Opis:
    W grze wcielamy się w rolę komandora Shepharda, członka „Widm” pilnującego porządku w Galaktyce. Podczas swojej próbnej misji, byłe Widmo Saren rozpoczyna krwawą walkę. W trakcie okazuje się, że to jednak nie on jest największym wrogiem.
    Gra ta prezentowała się bardzo dobrze jak na swoje czasy. Prezentowała raczej osobny styl graficzny przez co była niezwykła. Mimo, iż nie była doskonała zgromadziła sobie rzeszę fanów na całym świecie.

Trailer:

Pegi: [​IMG]

mark1618

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. juzek69

juzek69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Wyśmienita gra... Szkoda tylko, że najpierw zagrałem w drugą część i w jedynce dużo rzeczy mnie drażniło ;P Jak choćby rozmiar Normandii... no i zbyt duża ilość ekwipunku... jakoś nie miałem takiej ochoty bawić się w dobieranie najlepszego setu jak w przypadku gier w świecie średniowiecznego fantasy... Solidne 9/10

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Gra jest bardzo miła, piękna i przyjemna. Zasługuje na duży plus za ogrom elementów RPG zastosowanych w grze co nadaje jej swojski klimat, w przeciwieństwie do dwójki w której więcej strzelamy niż mówimy. Ciekawa fabuła, ocena - 9/10

5. Konsek

Konsek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Nie rozumiem fenomenu tej gry, jakos mi nie przypadla do gustu. Moze to nie moj styl gier nie wiem, nie przeszedlem, ale czesc gry ktora ukonczylem to 7/10

Wczytywanie...

Poleć forum