1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass effect

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Compton, Lipiec 26, 2011.

1. Compton

Compton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    Witam !
    Zamierzam kupić mass effect 2 jednak nie grałem w jedynkę. I moje pytanie jest takie: czy muszę przechodzić jedynkę ? dużo jest nawiązań do jedynki, czy jak kupie i przejdę tą grę zrozumiem całą fabułę ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kostek941

kostek941 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zawsze lepiej przejść jedną część a dopiero potem drugą. Co prawda na xbox-ie nie grałem ale przeszedłem obie części na PC i nawiązań trochę jest. Są postaci z pierwszej części i trzeba mniej więcej wiedzieć co się z nimi robiło w 1-ce

4. kamel12345

kamel12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie musisz przechodzić jedynki ale wtedy gra narzuci ci alternatywną historię. Jeśli przejdziesz pierwszą część to dwójka będzie kontynuację i wszystkie twoje decyzje z jedynki będzie widać w części drugiej.
    Radze ci abyś ukończył najpierw pierwszą część bo ciężko będzie na początku zrozumieć fabułę dwójki. W końcu nie czyta się książki od środka.

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ja również przeszedłem obydwie części i polecam zacząć od jedynki. Jestem nawet skłonny stwierdzić, że pierwsza część ma lepszą fabułę, za to druga troszkę lepszy gameplay. Do drugiego mass effecta możesz importować save z pierwszego, chociaż prawda jest taka, że te decyzje podjęte wcześniej nie wpływają bardzo na fabułę.

6. olo1

olo1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie graj w mass effect 2 ,jeśli nie grałeś w jedynke - dużo tracisz ,bo fabuła naprawde w wciąga:p.

7. Compton

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    Okay dzięki za poradę jednak zdecydowałem się kupić jedynkę ;D Możecie mi jeszcze przybliżyć czas grania w jedynkę oraz w dwójkę ?

8. aPoLhIzE

aPoLhIzE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie jestem w stanie ci tego przybliżyc, ale wiem że w dwójkę grałem dłużej.

9. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    około 25-35h. Zależy czy dokładnie zagłębiasz się w grę, wykonujesz zadania poboczne itp.

10. Dono Hebi

Dono Hebi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Mi Mass Effect 2 zajelo cos ponizej 20 h ale to dlatego ze juz kiedys ja z kumplem pary razy przechodzilem wiec po prostu wiedzialem co i jak ;) a co do 1 to z tego co pamietam jak kiedys przechodzilem na PC to wydaje mi się ze 1 jest dluzsza od 2

11. gawon211

gawon211 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Lepiej nie zbieraj się za dwójeczkę nie przechodząc części pierwszej. Wiele tracisz na temat fabuły i gra nie będzie taka przyjemna nie znając niektórych wątków jedynki. Zacznij od początku a nie pożałujesz. Ja się przymierzałem do tej gry chyba trzy razy, na początku nie była tak interesująca, ale pograj dłużej do się od niej nie oderwiesz.

12. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mimo, że 1 część jest nieco słabsza to jednak warto ją przejść. W dwójce jest masa nawiązań do poprzedniczki i jeśli chcesz czerpać 100% przyjemności z ME to graj w obydwie :)

13. Compton

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    Chodziło mi oto że na temat jedynki słyszę nagatywne oceny takie jak że jest nudna czy gorsza grafa ;p ale jak to rpg to jednak nie mogę zrezygnować z jedynki...

14. Dono Hebi

Dono Hebi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    to jest chyba naturalne ze 1 czesc skoro wyszla duzo wczesniej nie miala az tak zaawansowanej grafiki nie wiem dlaczego taki argument przytaczasz na jej niekorzysc ;) a zagraj to sam sie przekonasz czy jest nudna czy ciekawa jednym pasuje innym nie , zalezy od gustu ;)

Wczytywanie...

Poleć forum