1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass Effect

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez miet, Czerwiec 19, 2009.

1. miet

miet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, jako, ze jestem świeżakiem, mogę pisać tylko tutaj, a więc założyłem nowy temat odnosnie gry Mass Effect. Chciałbym się zapytac, czy mozna wstrzymywac oddech jak się celuje karabinem snajperskim ? Jesli tak to w jaki sposob ? A tak wogole to moze mi ktos podac stronę, gdzie bedzie rozklad klawiszologii na padzie (sterowanie) ? Bo jakos w grze wszystko jest napisane raz i później nie moge tego znowu podejrzec, nawet nie ma w opcjach gry podanego sterowania.

2. Lotnik421 Xbox One

3. miet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odświeżam ! Proszę o pomoc.

4. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie da się wstrzymać oddechu. A napisz czego nie możesz zrobić na padzie to może ci pomogę.

5. miet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Możesz napisać jak się operuje swoim zespołem na padzie kierunkowym (d-padzie) ?

6. chomik001

chomik001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    swoim zespołem oferuje sie strzałkami do góry idą we wskazane miejsce w dół to brania ciebie czy jakos tak

Wczytywanie...

Poleć forum