1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Master Chief przypudruje nosek w nowej kolekcji HD

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 17, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Po zapowiedzi Halo 5: Guardians, o której mam nadzieję już wszyscy słyszeli, fani serii muszą się przygotować na kolejne uderzenie. Na rynku pojawią się zremasterowane wersje czterech odsłon serii na XONE.

W skład kolekcji HD wejdą cztery główne części serii, tj. Halo: Combat Evolved (2001), Halo 2 (2004), Halo 3 (2007) oraz najświeższe Halo 4 (2012) stworzone przez 343 Industries.

Pomięte w kolekcji HD zostaną spin-offy, skupiając się na najważniejszych odsłonach masterchiefowskiej serii, co oznacza pominięcie Halo 3: ODST i Halo: Reach.

Nie wiemy jeszcze, czy kolekcja skupiająca aż cztery gry zostanie wydana drogą cyfrową czy nabędziemy ją także w fizycznych wersjach. Musimy także czekać na ogłoszenie rozdzielczości i framerate'u, w jakich zawitają do nas odświeżone pozycje.

Zremasterowane edycje gier mają trafić na Xboksa One jeszcze w tym roku. Jeżeli ktoś nie miał jeszcze okazji zagrać w jedną z flagowych serii Microsoftu lub chce po prostu odświeżyć swoją pamięć przed Halo 5: Guardians, to lepszej okazji mieć nie będzie.

Nieznane pozostaje także studio, które podejmie się zadania, podczas gdy 343 Industries pracuje już nad Halo 5 na Xboksa One.

Choć Halo: The Master Chief Collection towarzyszy wiele niewiadomych, to nie ma się chyba czego obawiać - Microsoft nie powierzy takiego działa byle komu.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Jeśli wyjdzie odświeżone Halo 3 to zamieniam PS4 na Xbox One :D

1 osoba to lubi.
  4. RocketFuel09

RocketFuel09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Kolejny powód żeby kupić Xboxa One.;) Jeszcze dzisiaj Arsenal wygrał Puchar Anglii, to już w ogóle muszę sobie prezent zrobić:)

1 osoba to lubi.
  5. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Co jest w tej serii takiego wybitnego, że ma ona aż tylu fanów (także poza Stanami)? Nie zrozumcie mnie źle, bo nie chcę siać tutaj fermentu - ba, nawet skończyłem swego czasu "trójkę" - ale po prostu za nic w świecie nie rozumiem fenomenu Halo. Jest to dobry shooter, zgoda. Ale żeby miał zaraz decydować o tym, którą z konkurencyjnych konsol wybiorę?

/Wysłano z telefonu/

6. RocketFuel09

RocketFuel09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Halo ma właśnie to do siebie, że często albo się je uwielbia albo nienawidzi. Rzadko, która gra wywołuje tak skrajne emocje. Za co ja lubię Halo? Po pierwsze bardzo mi odpowiada gameplay, sama mechanika gry, według mnie w Halo po prostu bardzo fajnie i przyjemnie się strzela. Poza tym, gra wymaga trochę więcej kombinowania i troszkę skilla niczym w starych fpsach, nie przechodzi się ona sama jak ma to obecnie wiele strzelanek w zwyczaju. Po drugie, jako fanowi science fiction, bardzo mi się podoba uniwersum, które jest złożone i bardzo bogate w wydarzenia, a z tym wiąże się ciekawa fabuła samych gier. Do tego dochodzi multi, które zawsze słynęło z dobrego balansu i cieszyło się dużą popularnością. Nawet mimo tego, że Halo poszło z duchem czasu i też pojawiły się różnego rodzaju perki, to jednak nie zaburza to gry i ciągle to skill się najbardziej liczy. Takie jest moje zdanie.;)

3 użytkowników lubi ten post.
  7. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Wydaje mi sie ze chodzi tez o fenomen pierwszego Halo ktore wyszlo na starym klocku, potem wielu juz kupuje to dla dalszej jego historii. Dla innych jak np ja wystarczy by Halo sie ukazalo na danej konsoli i juz ja kupia to dziwne ale tak jak ktos wczesniej napisal albo sie ta gre lubi albo nie, ja osobiscie swojej kolekcji halo nie zamienil bym na zadna inna nawet Gta, bfy pomimo tego ze tez sa to moje ulubione serie jednak halo zawsze numero uno :)

8. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Kwestia gustu, jedni lubią CoD'a inni nie, jedni lubią Fifę, drudzy nie - tak samo jest z Halo. Ja dla Halo 3 kupiłem Xboxa 360 i całkiem możliwe, że dla Halo kupię Xbox One, albo wymienię na niego swoją PS4-kę.

Wczytywanie...

Poleć forum