1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Masz stan gry z Ground Zeroes? To odblokujesz sobie dodatki w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 31, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jeżeli zainwestowaliście pieniądze w Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, to nowa odsłona przygód Snake'a wynagrodzi wam wyłożone pieniądze.

Sprawa jest prosta. Robicie update Ground Zeroes, a następnie korzystacie z opcji "Upload save data". Następnie aktualizujecie swoją wersję The Phantom Pain i klikacie w głównym menu w "Download save data". To tylko. Jakie otrzymacie nagrody? Kilka kostiumów dla Snake'a, także żołnierze zarekrutowani w MGS V: GZ pojawią się po ukończeniu pewnych misji w nowej grze Konami.

Dodatkowa zawartość, jaką odblokujemy prezentuje się następująco:

Kostiumy

• Sneaking Suit
    • Solid Snake
    • Gray Fox
    • Raiden
    Żołnierze:

Podoba wam się tego typu nagradzanie wiernych fanów? Czy w takim razie warto było zainwestować w Ground Zeroes, które przez wielu nazywane było w dniu premiery "płatnym demem"?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1242
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na PC pobrać save z sieci i ogień. Na XO dopiero co było w gold więc też nie ma problemu :)
    Tak swoją drogą wywaliłem save z PC bo po co mi one.

4. komski

komski Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zielona Góra
    W Ground Zero można werbować żołnierzy? Mam od dawna i nie wiedziałem:/

Wczytywanie...

Poleć forum