1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Materiał ze Sleeping Dogs- GTA w Japonii

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 10, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Portal VG24/7 opublikował fragmenty rozgrywki ze Sleeping Dogs okraszone komentarzem jednego z redaktorów.

Poruszanie się wzbogacone o mechanikę omijania przeszkód, brutalna walka wręcz, więcej możliwości podczas strzelanin, a na koniec jeszcze ostra jazda na ścigaczu. Tak, ta gra zapowiada się na całkiem przyjemnego sandboxa...

Kolejne minuty z rozgrywki w Sleeping Dogs spadkobiercy anulowanego True Crime: Hong Kong, jak poprzednio możemy zobaczyć pościg za jakimś jegomościem oraz sporo walki wręcz, w której nasz bohater jest naprawdę dobry.

Sleeping Dogs to prawdziwy dramat policyjny - wcielamy się w postać tajnego funkcjonariusza Wei'a Shena, który pod przykrywką rozpracowuje azjatycką Triadę. Historia jest prezentowana w środowisku tętniącego życiem Hong Kongu.

Sleeping Dogs trafi na PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360 w bliżej nieokreślonym terminie.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    hehe.. jak przeczytałem tytuł to przez chwilę pomyślałem że to gamaplay z jakiejś misji z GTA V :eek:

:D

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Powiem tak.
    Graficznie nie wygląda to jak super ****r produkcja - ale jakoś nie rusza mnie to. Walki wręcz wyglądają kozacko, prawie jak stare dobre czasy gier typu beat them up, czy chociażby Matrix Path of Neo. Właśnie gierka przypomina bardzo tą produkcję, motyw na autostradzie na motorach bardzo dobry. Co najważniejsze nie widziałem skręcania o 90 stopni tak jak to miało miejsce w Saints Row. Więc sądzę, że chyba przyjemnie będzie się jeździć pojazdami. Do tego gierka przypomina mi troszkę filmy "Opowieści Policyjne" z Jackie Chanem w roli głównej, co dodatkowo idzie jej na +++.

Suma sumaru jestem pod wrażeniem i mam nadzieję, że tytuł będzie b.dobry tak jak się zapowiada w moim odczuciu.

5. boxer

boxer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Płock
    Hong kong jak i triada to chiny a nie Japonia.

6. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  7. mietek52

mietek52 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mi się podoba :)

8. Grzyb^

Grzyb^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zapowiada się świetnie , będę z niecierpliwością czekał na więcej informacji :)

"Sleeping Dogs trafi na PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360 w bliżej nieokreślonym terminie."
    Na końcu drugiego filmiku gościu zapowiada : Summer 2012 (lato br.) ,więc całkiem niedługo :D

9. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Może GTA nie przebije, ale to też może być naprawdę b. dobra gra.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum