1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MATSHITA DVD-RAM UJ-850S ATA-Device

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gala, Listopad 1, 2009.

1. gala

gala Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    witam,
    mam laptopa z nagrywarką MATSHITA DVD-RAM UJ-850S ATA-Device i co próbuje wypalic gierke zawsze imgburn wywala błąd:( moze ma ktos taka samą nagrywarke i ma jakis sposb na nie marnowanie płyt :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Spróbuj ściągnąć najnowszy firmware do nagrywarki.Jak to nie pomoże to zostaje Ci jedynie kupno nagrywarki zewnętrznej. Niestety ale laptopowe nagrywarki nie należą do najlepszych

4. even ope PL

even ope PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Aberdeen
    MATISHITA DVD-RAM 850S ATA DEVICE dokładnie mam taką samą nagrywarke w laptopie, wypaliłem na niej już ponad 60 gier do tego codziennie nagrywam po 5 filmów na DVD i działa bez problemów.
    Na samym początku przy wypalanieu gier na X używałem IMGBURN i faktycznie skopałem kilka płytek ale były to nośniki TDK.PHILPS i jeden VERBATIM. Teraz używam wyłącznie CLONECD i jest cacy.

5. carramba

carramba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Poszukaj na stronie producenta lapka nowego frimware do nagrywarki może to coś pomoże .Miałem identyczny problem z nagrywarką .Zakupiłem na allegro przejściówke ATA/SATA - USB i stacjonarna nagrywarkę ,problem zmarnowanych płyt DL zniknął.

6. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Zaktualizuj firmware, spróbuj wypalać innym programem np: CloneCD czy Alchol'em.

7. kubotek1982

kubotek1982 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja tez posiadam laptopa z nagrywarka Matshita. Nagralem juz okolo 50 plyt i wszystko cacy. Zmarnowalem ze dwie plytki ale to tylko i wylacznie z mojej winy. Nagrywam na imgBurn
    :))

8. gala

gala Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    no i kolejna plytka w kosz :(
    tym razem nagrac próbowałem programem clonecd wszystko cacy szło do 55% i nagle staneło nic sie nie dzieje i tak przez około 10min moze wiecej, potem pasek zapisu przeskoczył do 100% tacka sie wysuneła i błąd :( nagrywałem z prędkością 2x4 możecie mi koledzy powiedziec od podstawy jak wypalacie gry na swoich matshitach?

9. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
Wczytywanie...

Poleć forum