1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Matusz Wita

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Matuszz, Październik 3, 2012.

1. Matuszz

Matuszz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Cześć czołem, słowem wstępu mówią na mnie Matusz ale na imie o dziwo nie mam Mateusz, jak wiekszosc twierdzi, tylko Maciej. Jestem w miare swiezym posiadaczem X'a, co prawda kupilem go juz pare miesiecy temu, nawet przygotowalem sie kupujac TV ale czasu bylo malo ze wzgledu na prace wiec niezbyt sie interesowalem. Teraz przyszedl rok akademicki i nagle wiecej czasu popoludniami, zatem nadszedl jego czas ;] Moj login na Live'ie to MatuszO, smialo mozecie mnie zapraszac, regularnie staram sie powiekszac kolekcje gier wiec moze udaloby sie cos rozegrac. Aktualnie na Live tylko GTA IV i za pare dni Fifa 13. Najchetniej gram w gry typu Hack'n'Slash takie jak Devil May Cry, Dante Inferno. Poza tym czesto organizuje sobie z kumplami turnieje Fify i Tekkena.

Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow :applause:

Wczytywanie...

Poleć forum