1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Max Payne 3 - dash 2.0.14699.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez v83eco, Czerwiec 6, 2012.

1. v83eco

v83eco Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam koledzy ale nie mogę znaleźć. Mam pytanie, ściągnięte mam 2xDVD z Max Payne3 posiadam dash 2.0.1.4699.0 i przy uruchomieniu pyta mnie o aktualizację, potwierdzić z krążka z grą czy jakoś inaczej to zrobić. Pytam bo nie wiem czy czasem nie cofnie mi przeróbki. Czytałem gdzieś, że jeżeli mam ten dash to mogę zaktualizować. Wolę się upewnić i zapytać kogoś mądrzejszego. Proszę o info.

2. Lotnik421 Xbox One

3. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    Aktualizuj, nie masz się czym przejmować.Gra wymaga dasha 14719 po prostu.

1 osoba to lubi.
  4. v83eco

v83eco Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie cofnie mi przeróbki? z płyty z grą to mogę zrobić czy trzeba się bawić z pendrive?

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Czytaj forum. Dział ISO.
    Nawet tutaj w świeżakach parę razy już był taki temat.

Wczytywanie...

Poleć forum