1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Max payne 3 LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez seba144raz, Październik 6, 2012.

1. seba144raz

seba144raz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam problem z max paynem 3 . Otóż nagrałem ją Ihasem po modyfikacji(extrime burning max),z ustawieniami eepromu (smart burn=chaczyk reszta=pole puste) imgburnem ( z ustawieniami tutoriala z tego forum)prędkość 4x z włączonym opc , na płycie Verbitiam . Weryfikacja abgx również pozytywna . Nagranie poszło gładko ,sprawdzanie też .Jednak po odpaleniu gry na xboxie załadowało mi się do do filmiku z logo rockstar i dalej nie idzie , czarny obraz. Dodam jeszcze ,że nagrywałem tak Borderlands 2 i działa ładnie , chociaż nie chcę się zainstalować .proszę o pomoc i ewentualne wskazówki .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Odznacz opc i nagrywaj softem ihaasa dostosowanym pod plyty z twoim media id z prędkością x2.4. Nie nagrywamy x4 gier. Pozdrawiam
    Stwórz własny soft pod twoje płyty. Poradnik do tworzenia wlasnego firmware post 278 http://xboxforum.pl/aktualnosci-9/ixtreme-burner-max-firmwares-juz-jest-105953/index28.html

Wczytywanie...