1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

max payne 3 - Multi?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wiemjak, Listopad 8, 2012.

1. Wiemjak

Wiemjak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Hej,

Mam do Was pytanie odnośnie multiplayera w nowym Maxie.
    Nie wiem dlaczego ale w czasie rozgrywki nie widać mojej postaci. Widzę tylko bronie... przeciwnicy też mnie nie widzą, przez co ja ich zabijam a oni nie wiedzą skąd strzelam :ghost: Coś się dzieje?

2. Lotnik421 Xbox One

3. luras

luras Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Świdnica
    Odp: max payne 3 - Multi?

nie chwal się tylko bij level:)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

4. Wiemjak

Wiemjak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Haha, jest to zdecydowanie za nudne:)

5. urbaneiro

urbaneiro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    e tam, korzystaj póki możesz :)

6. Wiemjak

Wiemjak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    [Updated 11/3/12] Information about invisibility in Max Payne 3 : Rockstar Support

Znalazłem kilka informacji na zagranicznych forach. Jest też wątek od RockStar... wychodzi na to że jest to błąd z ich strony. Czyli płacę za grę i dostaję niedorobione g***o. Dobrze, że nie wykupiłem Rockstar Pass, a kusiło...

Dostałem email od Rockstara... może mi ktoś pomóc co mam zrobić? Nie do końca rozumiem, co mam zrobić z moim profilem ;/ Poniżej treść odpowiedzi:
    Hello There,

We are aware of a rare issue that may result in invisibility for a very small number of individual accounts, and this issue is scheduled for a fix in the next Title Update. In the meantime, the issue can be resolved if we reset your Avatar save file manually. The only progress lost through this action is the customization of avatars, which can easily be re-configured in a few minutes. All other multiplayer progress will remain intact.

If your own character is stuck invisible: Please click Submit a Request at the top of this page and provide your account information, using the same email address for the ticket that you use for Social Club. Please also submit your platform and Gamertag/PSN ID if affected on a console. Just let us know that you are invisible and you would like to have your Cloud avatar file manually deleted. As soon as we delete this, you will be visible again.

If you witness another player who is invisible: Please click Submit a Request at the top of this page and provide:

1. The platform and user name of the invisible player

2. Concrete proof of their invisibility, such as a link to a private YouTube video or a screenshot clearly showing them invisible.

We apologize for any inconvenience this may cause and look forward to patching this issue as soon as possible. If you are interested in receiving an automatic email notification when the issue is permanently resolved, please log in to the Support Site and click Subscribe at the top of this page.

Regards,
    Carnell W.
    R*

Łącz posty//Laki88

Wczytywanie...

Poleć forum