1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Max Payne 3- nowy gameplay z multiplayera

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Maj 3, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Zgodnie z wczorajszą obietnicą, Rockstar wrzucił do sieci nowy filmik z trybu multiplayer z gry Max Payne 3. Tym razem twórcy opowiadają m.in. nieco o trybie "gang wars", w którym to cele na mapie zmieniają się dynamicznie wraz z obecnym wynikiem rozgrywanego meczu.

Max Payne 3 trafi na półki sklepowe 15 maja bieżącego roku w wersjach na PS3 i X360, oraz 29 maja na PC.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Kozacko to wygląda, zastanawia mnie jednak skąd takie duże wymagania dla tej gry? Przecież graficznie nie powala, a fizyka - owszem jest bardzo, ale to bardzo rozbudowana, ale bez przesady :p

4. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Wg. mnie kupa... Max Payne powinien mieć TYLKO singleplayer'a, jestem i będę tego zdania się trzymał.

5. Jarek8821

Jarek8821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Haha Favela z mw2 :D

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ten news z wymaganiami był za przeproszeniem wyjęty z d**y. Rockstar na swojej stronie podał nie wymagania, a ZAKRES konfiguracji sprzętów na którym będzie można lajtowo grać (W zależności od detali of kors). Fajnie, że jakiś polski super serwis z grami podał tak dokładny news i rozpętał burzę PC-towców na różnych forach. A co do trailera, szczerze mówiąc w ogóle wcześniej nie zwracałem uwagi na tą grę, ale oglądając trailery z multi, to jeśli chodzi o samą rozgrywkę wieloosobową zapowiada się kozacka gra :D

7. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    No ładny burdel zrobili z tym :p Ciekawe jak to będzie naprawdę. Chyba że powtórzy się sytuacja jak z GTA IV gdzie rzucili na PC paskudnie niezoptymalizowany port. Chociaż LA Noire wcale lepiej nie chodziło.

@TheDarkKnight
    Jestem tego samego zdania że gry singleplayerowe powinny takimi zostać, ale jak by się bliżej przyjrzeć to multi w MP3 nie wygląda najgorzej. Powiem więcej - jest chyba najlepszym multikiem Rockstara jak do tej pory :)

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jestem tego samego zdania. Ta gra ma mieć epicki singiel a nie MP. Stare maxy nie miały MP i tak uzyskały niezłą sławę.. Oby tylko MP3 był podobny.

Wczytywanie...

Poleć forum