Max Payne 3 - Official Trailer #2

Jesters

Użytkownik
Użytkownik
Drugi trailer nowego Maxa:


Żródło: RockstarGames

# 'YT' nie jest źródłem, tak samo, jak nie jest nim Google, ostatni raz poprawiam za Was źródła.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Luffy

Użytkownik
Użytkownik
Juz się Doczekać nie mogę :)
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie no to będzie hit ! Must have !
 

kamileqKSP

Banned
Must have! Tak jak Fifa Street :)
 

danio040

Użytkownik
Użytkownik
j.w. :)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Mam cichą nadzieję, że od jakiegoś momentu gry Max będzie znacznie większym skur** niż Punisher i będzie się lubiał w robieniu bólu i w jak największej rzeźni. Ojj działo by się jakby tak było :D Max wkur* na maxa :D
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
Moze byc jedna z lepszych gier 2012 :]
 

finer

Banned
Must have. U mnie na półce ta gierka będzie miała honorowe miejsce obok MW3 i GTA IV :D
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Trzeba zacząć grać w totka... Geniusz!
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Czy tylko dla mnie to wygląda gorzej od GTA IV? W sensie graficznym? Część fabularna też nie wydaje się być dobrą stroną tej gry, to już nie to samo, co pierwsze dwie części.
 

venom85

Użytkownik
Użytkownik
no grafa nie wyglada jakos specjalnie dobrze...ale gra powinna byc dobra,wiec zagram z checia
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Wybrzydzacie jak cholera. Lepiej żeby trochę 'spuścili z gazu' w sensie grafiki i żeby płynniej chodziło, bo chyba nie chcielibyśmy kolejnej źle zoptymalizowanej gry od R*? Wg. mnie dobrze by zrobili bo grafika i tak wygląda ładnie i mi wystarcza.
 

pablo55555

Użytkownik
Użytkownik
Mam nadzieje ze nie zabraknie tego co w max Payne 2 a konkretnie tego ze jak strzelało się w kolesia i cały magazynek sie traciło to on odlatywał na co najmniej na 5 m.
 

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
Jak ja lubię takich wredniasków, co nie boją się poważnie rzucać bluzg :D

# Jak ja lubię takich spryciarzy, którzy omijają cenzurę coraz to nowymi pomysłami!
 

pingwin137

Banned
Tylko czekać :D coś czuję że na torrencie seedy i peery będą równe zeru w pierwszy dzień po premierze :D
 

Do góry Bottom