Max Payne 3 PL

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Mateo90

Użytkownik
Użytkownik
Ja sprawdzałem jakieś 30min temu to nie było :(
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
według informacji od R support wczoraj miala się ukazac na X.. ale znajac juz te szopki z tą łatka chyba nadal nie ma
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
@up Nie wczoraj tylko w tym tygodniu, tak więc jeśli nic nie zmienią już; w tym tygodniu (czyli może nawet w niedziele) aktualizacja powinna się pojawić.
 

pawel1902

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A na stronie R znów coś zmienili teraz pisze że na x360 będzie ogłoszone.... ciekawe jak długooo będzie czekać na tą aktualizacje gry
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
A na stronie R znów coś zmienili teraz pisze że na x360 będzie ogłoszone.... ciekawe jak długooo będzie czekać na tą aktualizacje gry
Zapewne z nadchodzącym dlc będzie spolszczenie

Tchnięte z SGS GT-I9000
 

pawel1902

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No tak tylko kiedy to DLC wyjdzie na xboxa ... ? wie ktoś, bo coś czytałem niedawno że ma wyjść w sierpniu ale nie wiem kiedy dokładnie.
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
No tak tylko kiedy to DLC wyjdzie na xboxa ... ? wie ktoś, bo coś czytałem niedawno że ma wyjść w sierpniu ale nie wiem kiedy dokładnie.
Za tydzień dokładnie 28

Tchnięte z SGS GT-I9000
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Z tą łatką to już przeginają :)
 

zbyszko1979

Użytkownik
Użytkownik
Kolejna sciema :dispirited:
 

misiek222

Użytkownik
Użytkownik
wrzucenia patcha na xbox live to koszt rzedu 10.000 $

Skoro za tydzień wychodzi DLC to jest to kasa wyrzucona w błoto. Są gigantem - ok. Z marketingowego punktu widzenia jedyne rozwiązanie.
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
wątpię żeby wrzucenie patcha to był koszt $10 000.. wg. mnie mają to w *****
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
wątpię żeby wrzucenie patcha to był koszt $10 000.. wg. mnie mają to w *****
Kiedyś był taki artykuł w którym było że wydanie łatki do gry kosztuje 25000$ wzwyż i taka produkcja nie została poprawiona bo nie mieli kasy.

Tchnięte z SGS GT-I9000
 

misiek222

Użytkownik
Użytkownik
Mówisz o grze Fez - tam się psuły save'y i trzeba było grać od początku - patch któy by to naprawiał raczej nie wyjdzie. Za duży koszt.

wrzucenie łatki < DLC > na marketplace zaczyna się od 10, 000 tysięcy dolarów dla firm związanych z Microsoftem. Nie ma przebacz, u nich każdy płaci ..
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
skoro obiecali to ma byc, na pudełkach z Mp3 widnieje PL wiec musi byc
 

pawel1902

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A w ogóle to nie sama łatka tylko Aktualizacja gry w której są różne poprawki i dodatki do grania online i wrzucli do tego też tą łatkę PL więc tutaj chodzi o Aktualizacje Gry Title Update we wtorek będzie DLC więc powinna wyjść ta aktualizacja wkońcu.
 

misiek222

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma najmniejszego problemu żeby wrzucić TU wraz z DLC jako dwa osobne pliki. Oni płacą za moment kiedy coś wrzucają .. Mogą równie dobrze przez rok nic nie wrzucać, a nagle dać 20 DLC i 10 patchy. Zapłacą jeden raz.
 

pawel1902

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzisiaj wyszła aktualizacja łatka pl już jest działa z wersją XPG przed chwilą sprawdzałem na live
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
hm przez FSD pobrało mi 4 TU i niestety nic nie ma hmm dokładnie te co są tu http://marketplace.jqe360.com/
HM wiec gdzie mozna ją znalezc?
 

koozka

Użytkownik
Użytkownik
TU4 to stary update z końca lipca. Trzeba czekać aż ktoś wygrzebie nowego updata z konsoli i wrzuci go na xbuc.net, marketplace.jqe360.com czy inna stronkę z aktualizacjami.
 

pawel1902

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dziś wyszła aktualizacja TU na XBOX LIVE dla tych co nie mają dostępu do live niech sprawdzają te 2 stronki :

XBOX 360 Update Center
marketplace.jqe360.com | Xbox 360 marketplace Database

Pewnie tam będzie dostępne najnowsze TU z PL napisami narazie jeszcze nie ma trzeba czekać a ja potwierdzam na live PL napisy normalnie działają
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom