1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Max Payne 3 - problem braku zawartości do pobrania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mikenden, Wrzesień 2, 2013.

1. Mikenden

Mikenden Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ,
    kilka dni temu pobrałem grę Max Payne 3 przy wyprzedaży R. jednak po przejściu 7 poziomów i "przemienia" głównego bohatera (pewnie to nie ma większego znaczenia) nie mogę odpalić 8 poziomu gdy wyskakuje mi komunikat :
    BRAKUJE ZAWARTOŚCI DO POBRANIA
    Wymagana jest darmowa zawartość do pobrania, aby uzyskać dostęp do tego poziomu.
    Odwiedź rynek usług Xbox LIVE, aby pobrać odpowiednią zawartość i móc kontynuować .

W rynku usług xbox live nie ma żadnej pozycji do pobrania offline , są same updaty do online . Gra została pobrana w całości nie było 2 częsci ani nic w tym rodzaju . Gra waży 7 gb.

Możecie poradzić co w takiej sytuacji zrobić ?
    Pozdrawiam serdecznie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ostatnio pobierałem dlc i może chodzi o darmowe paczki kompatybilności? Są bodajże 3.

4. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    Jak Max Payne 3 jest na dwóch dvd bodajże...

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  6. pawel002991

pawel002991 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, widzę że post trochę stary. Ale dwa dni temu kupiłem tą gre w wersji cyfrowej i mam ten sam problem. Macie jakieś rozwiązanie?

7. zoltan1980

zoltan1980 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja też mam wersję cyfrową. W oryginale Max Payne 3 jest na dwóch DVD, to co jest w wersji cyfrowej, to tylko zawartość jednego DVD.
    Żeby grać dalej, trzeba ściągnąć wszystkie pakiety kompatybilności/zawartości, które są za darmo - ale nie poprzez dashboard konsoli, a poprzez OPCJĘ W SAMEJ GRZE.

8. Bartut

Bartut Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak wyżej

Wczytywanie...

Poleć forum