1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Max Payne 3 - problem z ładowaniem dysku nr.2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Under555, Czerwiec 12, 2012.

1. Under555

Under555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witajcie, mam Jaspera ze zrobionym JTAGiem (nie ten najnowszy) i wrzuciłem na zewnętrzny hdd Payne'a 3. Strutkurę zrobiłem taką:
    Max Payne 3
    - Disk1
    - Disk2

Zdziwiło mnie,że disk1 a nie np. disc1 ale tak samo mam w Red Dead Redemption - zrobił to poprzedni właściciel.

Z tego co mi się wydaje powinno automatycznie ładować a tak nie jest. BTW. Jak sprawdzić czy np. RDR czyta 2 płyty?

Przeszedłem kilka misji z dysku nr.1 i pisze na koniec "End of Disc". I próbuje ładować go a kończy się restartem gry i przechodze znowu ostatnią misję z dvd1 i znowu pisze" End of disc" itd. Gdy wchodzę w disc 2 i uruchamiam .xex(gry puszczam przez exiso) to każe włożyć disc 1 z powrotem.

Co zrobić? To świetna gra ;0

Wczytywanie...

Poleć forum