1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Max Payne 3 - RGH - 2DVD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jeskinz, Luty 7, 2014.

1. Jeskinz

Jeskinz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema.
    Mam problem z grą Max Payne 3. Posiadam 2 katalogi z grą DVD 1 oraz DVD 2, dodatkowo umieszczony był tam katalog 'content' który przegrałem do reszty contentów na dysku konsoli (mam RGH). Gre włączam z DVD 2 i przy próbie włączenia trybu fabularnego prosi o Dysk 1 i zonk, nic nie idzie zrobić... więc co zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A próbowałeś odpalić z DVD1?

4. Jeskinz

Jeskinz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no działa :D . Wcześniej mi nie chciało odpalić nie wiem czemu. Zmieniłem nazwy na Dysk 1 i Dysk 2. ^^ dzięki mimo wszycho.

Wczytywanie...