1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Max Payne 3 w marcu przyszłego roku

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez p1teReq., Wrzesień 8, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. p1teReq.

p1teReq. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Żadne plotki, zgadywania, czy przypuszczenia Wróżbity Macieja - jest oficjalna informacja Rockstara, a nawet coś, co przypomina projekt okładki, która wygląda... słabo

Przygody mściwego detektywa z Nowego Jorku powrócą za niecały rok - to bardzo dobra wiadomość, bo już zbyt długo nowa odsłona Maksia tkwiła w cieniu zalewana morzem plotek i domysłów. Teraz przyszła pora na oficjalną zapowiedź i potwierdzenie zarysu całej historii.

Tak, trafimy do Brazylii, a Max będzie łysy. Ale nie od samego początku, włosy straci dopiero po pewnym wycinku gry. Co nasz wdowiec robi na południu? Po raz kolejny przyciąga nieszczęścia. Tym razem jako prywatny ochroniarz, którego pracodawca staje się celem jednego z gangów. Max znów musi stanąć naprzeciw oprychom, którzy zagrażają osobom w jego otoczeniu wybudzając jednocześnie demony przeszłości.

Dalej Rockstar chwali się standardowo wspaniałą technologią użytą przy produkcji gry, która ma sprawić, że gałki oczne nam eksplodują a świetnie wyglądający system bullet-time wyrwie nam tyłek razem z kręgosłupem.

Warto jednak wspomnieć, że potwierdzone zostały doniesienia o trybie wieloosobowym, których do tej pory w tej serii gier nie uświadczyliśmy. Co ciekawe w multi zdobywać będziemy różne nagrody, a nawet awansować na kolejne poziomy, jak ma to miejsce w najpopularniejszych ostatnio sieciowych strzelankach.

Więcej informacji ma zostać podanych już niebawem, poniżej wrzucam wspomniany we wstępie art, zaś dwa screeny, które w tym artykule widzicie są jeszcze świeże i nie pogniecione, więc na nie uważajcie.

źródło: •• Max Payne 3 w marcu przyszłego roku

2. Lotnik421 Xbox One

3. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Być może klimatem nie dorówna swoim poprzednim odsłonom , ale sam fakt , że robi to Rockstar sprawia , że zagrać muszę! Każdy musi!

4. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    A ja mam ogromną nadzieję, że klimatem zbliży się chociaż trochę do poprzedniczek. Ciekawe co to za nowa technologia, w sumie mając tyle czasu od wydania 'dwójki' Rockstar coś tam po cichu w swoich studiach mógł sklejać. :D
    Jeśli chodzi o projekt okładki, to jest beznadziejny. Dziwki koks lasery. Ja bym tam raczej widział Maxa z kieliszkiem, no ale co kto lubi.

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Muszę to napisać ale R* spieprzył tą markę ! gdzie klimat noir ?

Ehh to już pozostała tylko sama nazwa, ta gra nie będzie miała nic wspólnego ze starym dobrym max'em. Brakuje tutaj ręki Remedy Entertainment...

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    W końcu jakieś info nt. premiery, a mam nadzieję, że i w tej części nie zabraknie bullet time :D

7. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    No okładka rzeczywiście jest do bani, ja bym zrobił bardziej taka ciemną z Maxem w tle

8. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Komercja i wszystko jasne, a dzieci które nie widziały pierwszej części się podniecają 3-ką ...

9. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Kurde jak tak czytam komentarze to zazdroszczę niektórym ludziom.
    Ja się muszę napalać na pięć screenów na krzyż, a inni już widać pokończyli Max'a...
    Czepiacie się klimatu a jeszcze nawet nie ma trailera...

A od siebie tyle: Can't wait!

10. mateq

mateq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland/Zambrów
    Ludzie czemu mówicie że R* spieprzył grę skoro nawet głupiego gameplay'a nie było? Ledwo parę screenów a już się wszyscy czepiają.Ja ma zaufanie do Rockstar i zobaczymy co z tego będzie.

11. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Ci co już po pierwszych szczegółach i screenach oceniają to trochę nienormalni są....
    Na początku października Rockstar pokaże grę w ruchu i zobaczycie wszystko...
    Ja jakości jestem pewien , bo kto mógłby zrobić tę trzecioosobową grę akcji lepiej niż Rockstar? No kto się pytam? Remedy? Oczywiście , ale oni robić tego nie chcą...
    Nikt nie powiedział jeszcze , że akcja dziać się będzie jedynie w brazylijskich slumsach , a Max będzie wiecznie łysy. Przecież różne opcje z przyszłością , teraźniejszością mogą zastosować , nie ma co płakać na zapas , klimatu nowojorskiego noire napewno doświadczymy.
    Ja od siebie tylko dodam , że w MP grałem już dawno i poza komiksowymi czerwono-białymi cutscenkami , bohaterem ubranym w długi płaszcz i białą koszulę , świetną fizyką obiektów i rewelacyjnym efekcie bullet time nie pamiętam zbyt wiele , więc zawodu nie będzie. Czekać na pierwszy gameplay i nie płakać...

12. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Jedyne co póki co mi się nie podoba, to jedynie ten projekt okładki. Beznadziejny. Powinien być w stylu jedynki, tylko z jaśniejszymi kolorami (jakieś palmy w tle, coś w tym stylu). Ale gra na pewno będzie dobra. R* to nie studio które robi złe gry

13. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Zgadzam się psują tą grę Max miał swój klimat poniekąd mroczny i tajemniczy a teraz robią zwykłą strzelankę.

14. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    wywnioskowałeś to po kilku screenach? brawo!, właśnie szukałem jasnowidza :D

15. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Dla kogoś kto pasjonuje i zajmuje się grafiką, renderigniem, oświetleniami, cieniami, modelowaniem itp parę screenów mówi więcej niż 1000 słów wejdź sobie na fora graficzne i poczytaj każdy mówi że tą grę spierdzielą i tak zapewne będzie.

Wczytywanie...