1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Max Payne 3 - Wgrywanie spolszczenie przez Horizon

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamilolos123, Maj 1, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kamilolos123

kamilolos123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Chciałem sobie wgrać spolszczenie do MP3 jednak mam pewien problem. Chciałem to zrobić przez program Horizon jednak nie wiem do końca jak się go obsługuje.
    Wkładam pena sformatowanego pod FAT32, wypakowałem pliczek od spolszczenia na pena i stworzyło mi foldery Disc1 i Disc2. Wyczytalem gdzies ze trzeba stworzyć folder TITLE UPDATE i tam przenieśc te foldery co mi stworzyło. Zrobiłem tak, wkładam pena do ixa, wchodze w xbox games, biorę opcje MP3 w zarzadzanie aktualizacjami jednak nic mi się nie wyświetla ;/ Wie ktoś jak to zrobić, żeby czytało mi to i dało się to spolszczyć?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    podepnij do internetu, tak najprosciej...

po drugie horizon sam tworzy sciezke gdzie trzeba wgrac plik i nie trzeba tworzyc zadnych folderow ani nic innego

4. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Wrzuć tu ten plik to ci powiem co z nim zrobić.

Wczytywanie...