1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Max Payne 3

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Hawok, Maj 10, 2012.

1. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Nazwa: Max Payne 3
    Rodzaj gry:strzelanki, gangsterskie
    Data premiery w Polsce: 18 maja 2012
    Producent: Rockstar Games
    Wydawca: Rockstar Games
    Wydawca PL: Cenega Poland
    Dodatkowe Kontrolery: Nie

Krótki opis
    Fabuła Max Payne 3 została podana za pomocą dynamicznych scenek, które nawiązują jednak do komiksowych wstawek z pierwszej i drugiej części serii. Nowa przygoda to także mieszanka aktualnych zdarzeń z Sao Paulo oraz wspomnień Maksa z Nowego Jorku. Dzięki temu Rockstar był w stanie dać fanom namiastkę klimatu z gier studia Remedy, a jednocześnie pokazać nowe środowisko: południowoamerykańskie miasto opanowane przez korupcję i przestępczość. W tym starciu Max zmaga się z brutalnymi gangami i organizacjami paramilitarnymi.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Dosyć mam tego użerania się z Wami, jak nie piszecie tutaj opinii, to nie macie co pisać postów. Każdy następny post nie będący opinią będzie karany warnem za offtopic, a będę to egzekwował ja, albo Ciesiel91, zależy kto będzie online. Dyskusje mające na celu ocenę gry, porównanie jej elementów, błędów - jak najbardziej, od tego jest forum. Zrozumcie że jest spora część ludzi, którzy wchodzą w takie tematy by poczytać opinie o grze, czy jest warta zakupu, zainteresowania się nią. Nie wszyscy muszą pisać na forum posty, by z tego forum korzystać.

2 użytkowników lubi ten post.
  4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Kolejny post nie związany z opinią, będzie surowo karany...

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Więc może ja zacznę. Po ok godzinie gry nie zawiodłem się, czuć tutaj pracę Remedy w sposobie prowadzenia fabuły, grafika oraz animacja jest rewelacyjna jak na konsolę. Skoro wszystkie elementy są rewelacyjne czego chcieć więcej ? no poza czekaniem na wersję polską ? trzeba się zagłębić w wersję eng i eksterminować kolejnych wrogów, z której eksterminacji jest mnóstwo funu.

A co wy myślicie o tej produkcji ? popieracie moją szybką opinię ? czy się zawiedliście ?

6. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Jak najbardziej popieram twoją opinię gra jest bardzo fajna i ma wszystko to co było w poprzednich dwóch częściach. Na początku grafika mnie zawiodła trochę, ale po kilku minutach przyzwyczaiłem się i jest wszystko ok. Najbardziej podoba mi się killcam jest podobny do tego z Sniper Elite v2 tylko bez rentgena, a szkoda epicko by to wyglądało. Mam małe problemy z opanowaniem tego chwytu z kamerą gdy wystrzelimy i kula leci bardzo wolno, ale tak jest wszystko w porządku polecam.

7. b0b3r

b0b3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wwa
    Gra jest świetna, oldschool pełną gębą, stary dobry Max Payne! Bullet Time + Świetne prowadzenie fabuły, narracja i praca kamery w cutscenkach. 4/5!

8. maciejet

maciejet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gra jest super , ale mam wrażenie że jest zdecydowanie trudniejsza od poprzednich części. Wrogowie są tu inteligentni , przegrupowują się , starają zajść od tyłu. Mimo , że trochę obawiałem się że zmiana klimatów zniszczy Max'a teraz śmiało mogę powiedzieć , że nic takiego nie ma miejsca. Trochę żałuję , że pozbyli się kilku fajnych elementów z poprzednich części ale gra i tak jest epicka. MUST HAVE. Jak dla mnie najlepsza gra jaka wyszła w tym roku.

9. ClosingEye

ClosingEye Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Mi również gra się spodobała na dzień dobry po około godzince grania. Gra na pewno ma swój klimat - nie do końca jest to klimat starego MP, ale motyw zapijaczonego Maxa może się podobać (grałem krótko, więc może z czasem klimat nawiąże do starych części). Sama rozgrywka przypomina mi gdzieniegdzie Call of Duty (zwolnienia przy kluczowych akcjach, np. zjazd z dachu i wycelowanie w głowę, czy skok przez okno z sali VIP na imprezie). Graficznie jak na możliwości xkloca jest naprawdę dobrze, fabularnie też ciekawie się słucha i ogląda. W skrócie - udana gra.

10. SPDZ

SPDZ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wg mnie za dużo gadania a za mało strzelania, przynajmniej na początku...

11. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Pograłem trochę i powiem, że gra utrzymuje klimat. Graficznie jak na tą generacje konsol jest spoko. Na początku może mało strzelania, dużo przerywników zagłębiających nas w fabułę. Polecam warto zagrać jeżeli nawet ktoś nie grał w pierwsze 2 części.

12. Ridic4sv

Ridic4sv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Nie gram na PC więc jak na xboxa gra wygląda lepiej niż większość gier od innych wydawców, klimat jest wciągający tylko sterowanie troszkę dziwne. Tak poza tym dzwoniłem do CENEGI i 2 dni przed premierą będą wiedzieć czy będą napisy PL, wiele osób do nich w tej sprawie uderza. Konsultant ze sklepu cenegi powiedział że podadzą informacje na stronie jak otrzymają potwierdzenie.

13. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja mam dwa zarzuty z czego oba dosyć poważne: framerate jest ok ale ten mikrostutter irytuje mnie bardzo (takie małe przeskoki które zapewne są z winy silnika) i utrudnia celowanie. Drugi to...mało gry w grze a dużo gadania - jeśli gra wystarczy na 15-20 godzin to można to skreślić.(bardzo w to wątpię). Reszta to już tylko top-notch shit.

14. Oskisko

Oskisko Men of Mayhem Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Ja powiem tak. Jestem po kilku godzinach gry - aktualnie początek V Chaptera.
    Mimo zmiany środowiska klimat nadal jest - więc obawy starych wyjadaczy MP bezpodstawne. Animacje postaci tak świetnie zrobione, że czuję się jakbym oglądał film. Bullet Time, wiadomo klasyka, dopracowany perfekcyjnie. Gra jest bardzo realistyczna, np. dajmy na to przy wyskoku uderzając o stół Max traci część zdrowia. Kolejna sprawa - poziom trudności, przyznam, ze grając na normalu czasem mam kłopoty - kilka zgonów już zaliczyłem, ostatni Chapter w Nowym Jorku biegłem praktycznie bez painkillerów i z ilością życia do głowy :D Przeciwnicy nie są idiotami, dobrze celują, próbują nas obejść gdy za długo siedzimy w jednym miejscu. Fabuła w porządku, stary, przybity, ale jednocześnie cyniczny Max, zobaczymy jak to wszystko się dalej rozwinie. Głos Jamesa McAffreya :3
    MOIM ZDANIEM najlepsza gra tego roku :)

15. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Za dużo filmików , gadania i innych pierdół , a za mało samej gry.
    Choć nie mówię , że gra mi się nie podoba , ale napewno nie na skalę gry roku.

16. Cyga0000

Cyga0000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Smieszne wypowiedzi niektorych odnosnie gry roku. Rok sie dopiero zaczal, wyjdzie mnostwo swietnych gier a wy juz twierdzicie ze MP3 jest gra roku. Niemniej gra jest świetna, ide grac dalej;p

17. TechniX

TechniX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Gra spoko klimat starych maxów zachowany, ale nie będe psuł sobie zabawy na xboksie grafika marna ta gra rozwinie skrzydła na mocnym PC FullHD i ostre jak żyleta tekstury. Kto ma możliwość niech zaczeka na wersje PC.

18. pablotablo

pablotablo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gra jest bardzo przyjemna.
    Dawno strzelanie nie sprawiało mi takiej radości jak w tej pozycji :)
    Jednak moim zdaniem klimat absolutnie nie przypomina poprzednich części. Jest szybko, efektownie i kolorowo. W poprzednich Paynach było wolniej, mniej efektownie i mniej kolorowo :) No i przede wszystkim boli brak przerywników w formie komiksów.
    Oczywiście nie jest to jakaś wielka wada, po prostu seria poszła w innym kierunku.
    Jedynie co mnie martwi to długość rozrywki. Grę mam od wczoraj i wierzcie mi - nie grałem specjalnie długo, może jakiejś 3-4 godziny w sumie - a już jestem na drugiej płycie.
    Zobaczymy jak będzie dalej, ale nie podoba mi się opcja, że już przekroczyłem półmetek :)

19. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    co z tego ze poprzednie czesci byly mniej kolorowe. za to mialy klimat. niestety owy klimat gra tracila z kazda czescia. sa podobienstwa do 1 czesci, ale to tylko wspomnienia o rodzinie, bullettime i celowanie. niby to ten sam Max, ale nie ten sam. ze 3 godziny gry i juz czapter V. pewno zaraz koniec.

20. kpisarz

kpisarz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra jest....fantastyczna. Naprawdę. Wszystko robi wrażenie. Grafika, o niebo lepsza od wielu aktualnie wydawanych gier, narracja, akcja. Polecam.

21. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    Pograłem godzine i muszę przyznać że gierka daje rade na fest. Grafika, klimat, muzyka wszystko pasuje. Muszę przyznać jedynie ze troche sporo jest przerwyników w postaci cut scenek- to jedyny minus powiedzmy który daje się we znaki.

Wczytywanie...