1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Max Payne lt 2.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez misieken, Czerwiec 3, 2012.

1. misieken

misieken Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz/Turek
    Witam. Szukam potrzebnej informacji odnośnie Maxa ale czytając nie jeden post to aż mi się w głowie zakręciło. Mam zamiar kupić xboxa z lt 2.0 i chciałem się dowiedzieć czy pójdzie na tym Max Payne 3 ? Jeśli tak to co bym musiał po kolei zrobić ? Aha i jeszcze jedno. Jeśli mam przypuśćmy lt 3.0 i gra będzie mi wołała abym zaktualizował dasha to czy muszę to robić czy jest jakiś sposób na jego ominięcie ? Bo czytałem, że jeśli zaktualizuję się dasha na tego co wołają podobno najnowsze gry tj. 14719 nie będę mógł grać w gry nagrane zwykła nagrywarką. A chciałbym tego uniknąć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie unikniesz, ix 3.0 oraz ihas czeka kazdego amatora tanich plytek

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...