max shooter. Co morzecie mi o nim powiedzieć.

mixsio

Świeżak
Świeżak
Tak jak w temacie jest napisane chce wiedzieć jak najwięcej. Głównie to czy można przez to dostać bana. Z góry dziękuje za odpowiedzi.
 

domix07

Użytkownik
Użytkownik
A więć tak maxshooter jest przewodowy, podłączasz go do portu usb w konsoli.Do samego Maxshootera podpinasz przewodowego pada(innego się nie da) a konsola wykrywa wszystko jak zwykłego pada. Lewy analog na padzie odp wtedy za wsad a prawy za mysz, d-pad to np góra i dół na rolce na myszce
 

mixsio

Świeżak
Świeżak
No o tym sam sie dowiedziałem ale nie wiedziałem jak to jest z tymi klawiszami, głownie interesuje mnie to czy można za coś takiego dostać bana. Ale dzieki za pomoc.
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
za to bana nie dostaniesz

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

domix07

Użytkownik
Użytkownik
Normalnie jako zwykły pad wtedy jest widziane to urządzenie, więc chyba raczej ban nie grozi
 

mixsio

Świeżak
Świeżak
Dobrze to mnie bardzo ucieszyło teraz największym problemem zostaje cena tego urządzenia. Niektórzy w innym temacie pisali różnie że sie niedostanie albo sie dostanie jak będzie się grało przez internet. Bardzo diękuje za pomoc.
 

cath-tech

Świeżak
Świeżak
Witam tak jak wspomniano wyzej tylko i wylacznie przewodowy pad podlaczamy do tego urzadzenia.Uzywam ta zabawke do gry online np B.Bad Company 2. Jak najbardziej polecam dla osob ktore nie maja w pelni opacowanej gry na padzie.Strzelanki zawsze sprawialy mi problem wiec teraz gra z maxshoterem wyglada zupelnie inaczej.Daje zabawe a nie nerwy ze ciagle sie pada na glebe z kula w glowie:) Ja za swoj adapter zaplacilem ok 40 funtow ale nie zaluje.Co wazne nie wszystkie myszki dzialaja pod nim.Do mojego mam podlaczona optyczna ale z wejsciem PS2 nie USB.Klawiatura jest podlaczona na USB ,pad rowniez.Ogolnie mowiac "polecam".W razie dodatkowych pytan prosze pisac.
 

Do góry Bottom