1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

max shooter??!! Ktos to zna wie z czym to się je i czy daje rade ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez FLASH, Listopad 6, 2008.

1. FLASH

FLASH Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Natrafiłem na allegro na taki oto sprzęt pod xklocka 360 czy ktoś ma jakieś pojęci czy to działa i czy nie robi problemów konsoli? Cena jest sporo zawyżona coś mi się wydaje ... :

http://allegro.pl/item467628749_maxshooter_mysz_i_klawiatura_z_xbox360.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Andrewww1991

Andrewww1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chrzanów
    Odp: max shooter??!! Ktos to zna wie z czym to się je i czy daje rade ?

Nie polecam... Jeśli nie masz możliwość przetestowania jakości nie kupuj... Ja osobiście nie mam nic do pada, więc nie widzę powodu kupowania takiego bajeru...
    Nie podano również czy będzie można pisać na takiej klawiaturze w Xbox360... Więc JA ODRADZAM.
    i za co taka cena??!!??

-zresztą gwarancja tylko 14 dni mówi sama za siebie...
    Wydasz 359,00 zł, powiedzmy zepsuje się i co potem? ? ?

4. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Gwarancja
    "Wszystkie sprzedawane przeze mnie produkty posiadają gwarancję producenta.
    Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, i powstałych w wyniku złego użytkowania.
    Reklamacje są rozpatrywane w przeciągu 14 dni roboczych.
    W przypadku reklamacji towaru nie zwracam kosztów przesyłki.
    Bez dowodu zakupu nie uwzględniam reklamacji."

Czytaj ze zrozumieniem ...

A co do sprzętu wiem ,że jest jeszcze jakiś XFPS Sniper w bardzo podobnej cenie tu masz jakiś temat o nim http://x360iso.org/index.php?topic=3779.0

5. tomekjot

tomekjot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Witam

Kiedyś jako zagorzały fan gier na PC nie wyobrażałem sobie grania w FPSy na Padzie. Postanowiłem więc zakupić to "cudo". Powiem tak porażka, porażka i jeszcze raz porażka. Myszka i tak przesuwa się skokowo. Moim zdaniem zmienia się tylko kontroler sposob sterowania jest taki sam jak na padzie. W sumie ciężko to wytłumaczyć ale postanowiłem nauczyć się grać na padzie. Pierwsze 30 godzin w tandemie pad + strzelanka to był horror. Prawie płakałem z bezsilności :). Teraz po pewnym czasie nie żaluje. Moim zdaniem sprzęt nie wart tych pieniędzy.

6. dzikiskunks

dzikiskunks Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Ten Max Shooter to jakaś chińska podróbka XCM XFPS SNIPER PLUS - kiedyś chciałem to sobie kupić, ale w rezultacie zamiast tego kupiłem nową kartę graficzną do PCta i gram teraz w FPSy na PCcie na myszce i klawiaturze bez żadnych przeskoków i martwych stref (zdarzają się na Max Shooterach), a w inne gierki gram na Xie na padzie.

Wczytywanie...

Poleć forum