1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Max Shooter - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jahty, Styczeń 17, 2012.

1. jahty

jahty Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po pierwsze zacznę od tego że nie znalazłem na forum podobnego tematu.
    Dlatego zakładam nowy temat.

A teraz meritum problemu:
    Kupiłem sobie niedawno max shootera z allegro i pada przewodowego nowego, potrzebnego do konfiguracji.
    Problem polega na tym, że podłączam pada pod max shootera następnie max shootera do konsoli i jedyny efekt to to że na padzie
    zamigają przez chwilę wszystkie diody i nic się nie dzieje. Konsola nie wykrywa pada podłączonego do max shootera. (dodam jeszcze że próbowałem podłączać pada z myszką i klawiaturą do max shootera w różnych konfiguracjach - dalej nic)
    Co oczywiste sam pad podłączony do konsoli działa bez zarzutu.
    A teraz co dalej następuje, oczywiście pierwsza myśl po takim czymś to - nie działa max shooter. Więc po skontaktowaniu się z osobom sprzedającą otrzymałem zwrot pieniędzy i odesłałem max shootera.
    Kupiłem sobie kilka dni później innego max shootera. I jak myślicie co się stało? No mianowicie dalej jest to samo czyli podłączam pad zamiga i nic.
    No i teraz co mam o tym wszystkim myśleć. Wychodzi na to że oba max shootery są dobre osoby od których je kupiłem mówią że u nich max shooter działa. Teraz jedyne co mi przychodzi na myśl to nie kompatybilny pad (chociaż mam niby oryginalnego);] Chociaż nie wiem czemu niby.
    Czy ktoś miał podobny problem albo wie o co chodzi?
    Ps: teraz jestem na etapie załatwiania innego pada przewodowego żeby sprawdzić czy to wina pada.

Pozdrawiam i czekam na opinie

2. Lotnik421 Xbox One

3. 87gelu87

87gelu87 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a nie latwiej zapytac osobe od ktorej kupiles, jak sie go konfiguruje itp i po problemie

4. jahty

jahty Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    87gelu87

a nie latwiej zapytac osobe od ktorej kupiles, jak sie go konfiguruje itp i po problemie

Widać że chyba nie masz max shootera i nigdy nie widziałeś jak to działa. Przecież max shooter co prawda ma parę "przycisków" ale w zasadzie tylko jeden ważny jest to mianowicie ustawienie w pozycji default albo set. Default czyli max shooter wykorzystuje standardowe zapisane w nim przypisanie przycisków z pada do myszki i klawiatury. I ustawienie set w którym mamy 4 opcje "zamodelowania" własnych ustawień. Ale w jednym jak i drugim przypadku pad i klawiatura z myszką podłączone powinny być wykrywane i działać.

Czekam na dalsze sugestie;]

5. jahty

jahty Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozwiązałem jeden problem pojawił się drugi ;]

Po pierwsze sytuacja którą opisałem w założonym temacie rozwiązała się. Mianowicie winnym całego zamieszania jest PAD przewodowy, który okazał się niekompatybilny z max shooterem ! Spróbowałem z innym padem przewodowym i od razu zadziałał.

Za to teraz mam problem z podłączeniem myszki do max shootera żeby prawidłowo działała.
    Od razu wymienie mam kilka myszek które okazały się nie kompatybilne z max shooterem. Wychodzi na to że muszę kupić jakąś która będzie działąć w pełni. Dlatego mam pytanie jakie myszki napewno dobrze działają z max shooterem?

Bo mam zestaw myszka i klawiatura bezprzewodowe logitech MX5500 - jeden czujnik usb do tego zestawu jest -Tego zestawu nie wykrywa.
    Pożniej mam jeszcze myszkę bezprzewodową logitech M215 - ją wykrywa strzelać można ale nie wykrywa wogule ruchu myszki w grze.
    Dalej mam jeszcze przewodową myszkę A4 tech OP-50 - tej mi wogule nie wykrywa
    I jeszcze mam siostry bezprzewodową logitech nie pisze jaki model na niej;] - ale ją wykrywa jakby najlepiej bo strzelać można i jak ruszam na boki to w grze tylko ruch w dół i góre jest nie można ruszać się na boki w grze.

Nie wiem chciałem się zapytać jakiej myszki użyć bo chyba to że tak się dzieje zależy od myszki nie do końca kompatybilnej. Bo mogę tylko w dół i górę ruszać i nie można tego nastawić (próbowałem też programować w ten sposób co przyciski ale nic, osiągnąłem tylko w dół i górę ruch w grze).
    Proszę więc o poradę jaką myszkę dobrać do max shootera ? Jednocześnie ostrzegam że wymienione wyżej myszki nie działają.

Wczytywanie...

Poleć forum