HOT! Max: The Curse of Brotherhood za darmo dla subskrybentów Xbox Live Gold

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Zbliżają się święta, więc Microsoft ma dla nas mały prezent? Dość niespodziewanie wśród drugiej tury grudniowej oferty Games with Gold pojawił się Max: The Curse of Brotherhood.

Microsoft nie potwierdził promocji, a twórcy nie wspomnieli o bonusie, ale gra jest dostępna za darmo dla posiadaczy Xboksów One. Wystarczy zalogować się na stronie Xbox.com i dodać produkcję do swojego koszyka lub pobrać produkcję bezpośrednio z konsoli.

Bardzo możliwe, że jest to zwykły błąd, jednak zainteresowani mogą za darmo pobrać tę ciekawą platformówkę. Gra Duńczyków nie jest idealnym przedstawicielem swojego gatunku, ale na pewno umili Wam przynajmniej jeden dłuższy wieczór. Historię Maxa możemy poznać w około 6 godzin.

Warto jednak przypomnieć, że Max: The Curse of Brotherhood był jedną z dwóch pierwszych – obok Halo: Spartan Assault – produkcji, które trafiły do programu Games with Gold na Xboksie One.

Ściągacie? ;)


 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mimo, że grę już mam dawno kupioną i ograną to bardzo polecam. Świetna gra, którą warto ograć. Miła niespodzianka ze strony Microsoftu ;-)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Też mam wygrałem od xbox polska za screen na fb, fajna inicjatywa od MS, polecam dobra gra.
 

Andrzejgopr

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wszystko i pięknie się prezentuje że dodają jeszcze darmową gre, ale mam taki mały problem po na stronie xbox.com i na konsoli nie widzę że można pobrać tylko pokazuję mi cenę ?? A może to na krótki czas to jest udostępniane? sorki że pizszę błędem ale spieszy mi się do pracy :D
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Karta albo nie masz gold

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
hmm thief normalnie pobralo a przy maxie niby pisze gold a jak klikam to wywala 59 zl
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Też kupiłem kiedyś z allegro za grosze kod zdrapka :). I gorąco polecam tą grę. Bardzo miły gest ze strony M$.
 

trebol91

Użytkownik
Użytkownik
hmm thief normalnie pobralo a przy maxie niby pisze gold a jak klikam to wywala 59 zl
Mam tak samo jak Ty. Tez mam napisane przy maxie ze gold i ze za darmo a po kliknięciu wyskakuje cena
 

kamilos ms

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Niestety u mnie tez wyskakuje cena 59zł,moim zdaniem to jakiś błąd.
 

Janusz1505

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To samo u mnie wyskakuje cena
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
No to chyba zablokowali bo ja na smartglassie przypiąłem do południa.

Pozdrawiam
 

djtimon89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Trzeba płacić 59zł więc lipton
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Podobno przez aplikację Smart Glass da się kupić za darmo. Nie mam jak sprawdzić, bo Maxa już mam.
 

kamilos ms

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W Smart Glass cena 14.99$
 

qba123

Użytkownik
Użytkownik
Podobno przez aplikację Smart Glass da się kupić za darmo. Nie mam jak sprawdzić, bo Maxa już mam.
możliwe, że to był po prostu błąd

ciekawy też wpis znalazłem na fb: ale to myślę, że gość ucieszony informacją że jest za darmo, kliknął kup gdy cena wynosiła już 59zł
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Na smartglassie miałem cenę "darmowy" więc może nie zauważył tego?

Dlatego też mam vise tylko do płatności internetowych z saldem 0pln .

Jeżeli chodzi o thiefa cena wynosiła 0pln

Pozdrawiam
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Nie ma juz maxa w smartglass

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

kratylos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
kurcze 15 minut temu widzalem ze darmo na moim xo ??
 

Julian1916

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja tez przed chwila widzialem Maxa w zakladce golda.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
u mnie płatny
 

Do góry Bottom