1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Maximus Lizard 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PLedwon, Wrzesień 20, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. PLedwon

PLedwon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam! :D
    Mam prośbę do posiadaczy Lizarda. Otrzymałem dziś nowego Lizarda ( poprzedni oddałem na gwarancji zepsuty port sata) jak to nówka ma Gecko OS 1.01.
    Chce zrobić update ale tylko pojawia mi się opcja 1.23 beta. Potrzebował bym pliki do 1.22. Nie chce instalować bety poprzedni lizard własnie na becie mi się zepsuł.
    Pomoże ktoś ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. piko37

piko37 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec
    Ja mam 1.23 i jest ok. Na stronie lizarda w newsach sa linki do 1.22 ale po ściągnięciu są to 1.23 także coś jest namieszane:)

4. PLedwon

PLedwon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Naprawdę nikt nie ma ?? Wam też jak chcecie zrobić update to wyskakuje tylko 1.23 beta ? Powinno być 1.22 i 1.23 beta. Ja mam tylko opcje 1.23.
    Panowie poszukajcie :)

5. darekmarta1975

darekmarta1975 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    PIŁA
    Wgraj która jest na stronie lizarda,ja także mam najnowszy i działa wszystko ok.A to że Ci się zepsuł to był głupi przypadek.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum