1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Maximus Lizard 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ReloadZ, Listopad 2, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ReloadZ

ReloadZ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cześć , mam kilka pytań na szybko ;)
    1. Jak tutaj jest z tym zasilaniem napędu ? Zasilanie z konsoli ? Czy może coś jest wbudowanego ;)
    2. Poszukując jakiegoś zasilania znalazłem takie cuś , Xecuter 360 Connectivity Kit najtańsze zasilanie do napędów XBOX360
    a pod tym "Pamiętajcie! Nie wolno włączać konsoli z odpiętym kablem SATA od napędu! Grozi to BANEM!"

Czy to prawda czy jakieś brednie ?
    3. Mam konsole slim 0225 / winbond / Chip był drylowany i narazie mam wgranego LT 2.0
    4. Czy przerobie za pomocą tego wszystkie starsze napędy bez żadnego cięcia ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Ad1. Mozna tak i tak, choc majac osobne urzadzenie jest to z pewnoscia wygodniejsze.
    Ad2. Bzdura z tym banem
    Ad4 Do lizarda jeszcze musisz miec scorpiona, zeby flashowac starsze litki

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum