1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MBL.TV na Polskim Livie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bacik, Maj 12, 2012.

1. Bacik

Bacik Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam nie wiem czy wiekszosc z was zauwazyła ale od niedawna na Polskim rynku pojawiła sie aplikacja MLB.TV pobrałem sprawdziłem i wszystko fajnie smigało mecze na zywo w jakosci HD az po 5 dniach od pobrania nie mozna juz ogladac meczyków na zywo bo trzeba wykupic SUBSKRYPCJE jedynie co pozostaje to powtórki nie dosc ze człowiek płaci za Golda to jeszcze tu taka mina tak sie zastanawiam po co to dodaja jak i tak w Polsce im nikt subskrypcji nie wykupi bo mało kto sie u nas interesuje BASEBALLEM.

Strasznie sie zawiodłem na tym MICROSHICIE.

Wczytywanie...

Poleć forum