1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MCE Browser dla Windows 7 i XBOX

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rikosweol, Październik 12, 2012.

1. rikosweol

rikosweol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie otóż mam zainstalowany system windows 7 , chcę mieć na Xboxie Wyszukiwarkę do neta czyli MCE Browser. Jednak jak ściągam Browsera to mój windows go nie odczytuje tak samo xbox jest to wersja 2.2. Robiłem juz ze kompatybilnością jednak browser nie ma rozszerzenia exe i nie da sie tym zrobić. POMOCY ratujcie

Wczytywanie...

Poleć forum