MDS czy DVD?

Radziu

Świeżak
Świeżak
Witam, mam problem. Chce przegrać kopie zapasową i gdy zgrałem obraz płyty w IMG Burn to zrobił się plik ISO i plik MDS. W poradniku jest napisane, że mam utworzyć plik DVD, ale nie jestem pewien czy mam użyć tego pliku MDS bop nic na ten temat nie jest napisane w poradniku. Z góry dzięki.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam problem. Chce przegrać kopie zapasową i gdy zgrałem obraz płyty w IMG Burn to zrobił się plik ISO i plik MDS. W poradniku jest napisane, że mam utworzyć plik DVD, ale nie jestem pewien czy mam użyć tego pliku MDS bop nic na ten temat nie jest napisane w poradniku. Z góry dzięki.
Śmiało go możesz użyć.Jakby co to Img Burn sobie poradzi.
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
Śmiało go możesz użyć.Jakby co to Img Burn sobie poradzi.
śmiało nagrywaj! i masz po płytce -.-

skasuj ten plik .mds i przeleć obraz .iso programem abgx ... abgx sam zrobi za Ciebie plik .dvd :) a później imgburnem wypalasz.
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
sajdorr ci dobrze napisał
ja tylko dodam że w imageburnie zaznacza się właśnie ten plik *.dvd do nagrania i wszystko gra :)
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
btw. masz dobrze ustawiony program img burn ?
jeżeli nie to ustaw tak jak na tym filmiku YouTube - How To Burn Xbox360 Games With Imgburn VERY EASY TUTORIAL

nagrywaj tylko verbatimkami, prędkość nagrywania 2,4x !
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Widać jakie macie pojęcie o nagrywaniu.Chłopak napisał,że chce przegrać kopie zapasową.I po przegraniu program stworzył mu plik .mds (media descriptor),który właśnie zawiera informacje o tejże kopii.
Plik .dvd i ustawienie takie jak na filmie jest potrzebne tylko,gdy nagrywamy gotowy obraz ściągniety np.z internetu a nie przy robieniu kopii.
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
Plik .dvd i ustawienie takie jak na filmie jest potrzebne tylko,gdy nagrywamy gotowy obraz ściągniety np.z internetu a nie przy robieniu kopii.
nieważne czy to obraz pobrany z neta, czy kopia zapasowa, niema żadnej różnicy jeżeli w jednym czy drugim znajduje się plik .dvd -.-

btw. nie wiesz, że obraz pobrany z neta to tak naprawde KOPIA ZAPASOWA ?!
btw2. kolega mógł podczas sczytywania obrazu odznaczyć plik "zapisz informacje do pliku .mds" i co wtedy mądralo?
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
nieważne czy to obraz pobrany z neta, czy kopia zapasowa, niema żadnej różnicy jeżeli w jednym czy drugim znajduje się plik .dvd -.-

btw. nie wiesz, że obraz pobrany z neta to tak naprawde KOPIA ZAPASOWA ?!
btw2. kolega mógł podczas sczytywania obrazu odznaczyć plik "zapisz informacje do pliku .mds" i co wtedy mądralo?
No jeśliby przy nagraniu odznaczył tą opcje to nieciekawie.Najlepiej będzie jak ustawi tą opcje,która jest na filmie na stałe w programie Img Burn.Polecam ten temat:http://xboxforum.pl/iso-f31/zmiana-booktype-na-dvd-rom-oraz-layerbreak-na-sztywno-7396.html .Nie trzeba będzie się już martwić plikiem .dvd.
 

Do góry Bottom