1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ME3 2 pytania

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez paradox2604, Maj 15, 2012.

1. paradox2604

paradox2604 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam mam takie pytanie po co w ME3 jest ta mapa wojny? czy cos na niej mozna robic bo jak by mam wszystko zablokowane mam sporo jednostek ale nic tam nie moge robic? i drugie pyt. czy mozna ulepszac statek? zeby np.strzelal?

2. Lotnik421 Xbox One

3. CrossSleet5

CrossSleet5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    wtf?

Teatr wojny tylko pokazuje twoje osiągnięcia na tym polu, jeśli grasz w multiplayer to będzie coraz większy % twojej gotowości bojowej. Legendy głoszą, że większy % odblokowuje inne zakończenia.
    Nie da się ulepszyć statku w taki sposób żeby strzelał w czasie rzeczywistym np: kiedy gonią cię Żniwiarze na mapie. W sumie jedynymi ulepszeniami statku jakie są dostępne to np: rozbudowa centrum medycznego, które zwiększą liczbę leczenia się drużyny.

4. paradox2604

paradox2604 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ok dzieki wielkie za odpowiedz

Wczytywanie...

Poleć forum