1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ME3 - jaki dash

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maka2020, Marzec 5, 2012.

1. maka2020

maka2020 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przez 2 miesiące byłem odcięty od informacji ze sceny xboxowej. Teraz chcę pograć w ME3. Live mnie nie interesuje. Mam konsolę z dashem 13599 i LT 2.0. Co mam zrobić, żeby pograć? Z tego co przeczytałem, nie muszę przerabiać do LT 3.0, tylko nagrać normalnie na LT 2.0 (jest jakiś nowy sposób? trzeba dogrywać jakieś patche?). Tylko zapewne gra będzie mi wmuszała update dasha. I teraz pytanie - czy musi to być najnowszy dash (co wymuszałoby LT 3.0) czy jakiś wcześniejszy (do którego wystarczy 2.0)? I czy ten update wymaże mi przeróbkę?

Wczytywanie...

Poleć forum